Premiery w styczniu 2017 na FOX Comedy

„Will i Grace” to opowieść o losach Willa Trumana i Grace Adler – dwójki tytułowych przyjaciół. W tych rolach występują Eric McCormack („Pułapki umysłu”, „Cudotwórca”) i Debra Messing („Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia”, „Tajemnice Laury”). Twórcami przebojowego sitcomu są David Kohan i Max Mutchnick („Cudowne lata” czy „Jak ojciec coś palnie, to…”), wielokrotnie doceniani przez jury nagrody Emmy.

Will i Grace to najlepsi przyjaciele którzy dzielą wspólne mieszkanie w Nowym Jorku. Will jest prawnikiem i homoseksualistą z nienagannymi manierami, a Grace dekoratorką wnętrz, zaręczoną z nierozgarniętym facetem. Kompanami Willa i Grace są Karen Walker – opryskliwa asystentka Grace, która lubi dobrą zabawę i szuka zamożnego kandydata na męża oraz Jack McFarland – ekstrawagancki, wyzwolony gej. Mimo wielu przedziwnych życiowych sytuacji i wyborów, bohaterowie są dla siebie ogromnym wsparciem.

Kolejne randki, seks, nowe związki i zawodowe perypetie głównych bohaterów mogą oznaczać tylko jedno – dużą dawkę kosmicznych żartów oraz ciepłego, błyskotliwego humoru, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie.

„Will i Grace” ma na swoim koncie 83 nominacje do nagrody Emmy i 16 statuetek oraz 27 nominacji do Złotego Globu. W nadchodzących sezonach do stałej obsady dołączy plejada gwiazd. W gościnnych rolach widzowie zobaczą m.in. Cher, Ellen DeGeneres, Sydneya Pollacka, Matta Damona, Michaela Douglasa, Glenn Close oraz Rossie O’Donnell.

W jakich sytuacjach tym razem zobaczymy przezabawny kwartet przyjaciół?

„Will i Grace”, III i IV sezon

Premiera 3. sezonu: poniedziałek, 9 stycznia, od godziny 19:10 (2 odcinki)
Premiera 4. sezonu: środa, 25 stycznia, od godziny 19:10
Emisja: poniedziałek-piątek, od godziny 19:10 (2 odcinki)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *