Premiery we wrześniu 2017 na FOX

Na początku września widzowie FOX poczują niemały dreszcz grozy, a wszystko za sprawą, wyprodukowanej przez Ryana Murphy’ego („Konflikt: Bette i Joan”), najnowszej odsłony antologii „American Horror Story”, która w tym roku przybrała tytuł „Kult”. Fabuła nowego sezonu ma rozgrywać się w Michigan, a pierwszy odcinek rozpocznie się w wieczór wyborczy, czyli podczas starcia Hilary Clinton z Donaldem Trumpem jesienią 2016 roku. To właśnie wtedy zacznie się seria przerażających zdarzeń, które dosięgną nie tylko głównych bohaterów. Czym tym razem zaskoczy widzów Ryan Murphy?

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

„AMERICAN HORROR STORY: KULT”

Już na początku września widzowie FOX poczują niemały dreszcz grozy, a wszystko za sprawą, wyprodukowanej przez Ryana Murphy’ego („Konflikt: Bette i Joan”), najnowszej odsłony antologii „American Horror Story”, która w tym roku przybrała tytuł „Kult”.

Fabuła nowego sezonu ma rozgrywać się w Michigan, a pierwszy odcinek rozpocznie się w wieczór wyborczy, czyli podczas starcia Hilary Clinton z Donaldem Trumpem jesienią 2016 roku. To właśnie wtedy zacznie się seria przerażających zdarzeń, które dosięgną nie tylko głównych bohaterów.

W serialu wystąpią weterani tej antologii: Sarah Paulson jako Ally, Evan Peters jako Kai, a także Billie Lourd („Królowe krzyku”) jako Winter Anderson, Chayenne Jackson („Lot 93”) zagra doktora Rudy’ego Vincenta, Colton Haynes („San Andreas”) wystąpi w roli detektywa Samuelsa, Alison Pill („Scott Pilgrim kontra świat”), wcieli się w Ivy Mayfair-Richards, Billy Eichner („Sąsiedzi 2”) w roli Harrisona Wiltona. W serialu wystąpią także: Lena Dunham („Dziewczyny”), Adina Porter („Czysta krew”) oraz Leslie Grossman („Babskie wakacje”).

Premiera: czwartek, 7 września, godzina 23:00
Emisja: czwartek, godzina 23:00

„IMPERIUM”, sezon 3

Imperium to niezwykle emocjonujący dramat o losach rodziny obracającej się w barwnym, ale i niebezpiecznym świecie hip-hopu. Akcja toczy się wokół potentatów branży muzycznej, właścicieli Imperium Entertainment.

W nadchodzącej serii powrócą niezakończone spory znane fanom serialu z poprzednich sezonów. Walka o władzę nad rodzinną wytwórnią muzyczną nabierać będzie tempa. Każdy z bohaterów na swój sposób będzie próbował poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości, które nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Lucious – w tej roli Terrence Howard („Labirynt”, „Iron Man”, „Przebudzenie”) – nie ustępując konkurencji, pragnie zostawić po sobie dziedzictwo w postaci muzycznego serwisu streamingowego. W realizacji tego celu z pewnością nie pomaga mu przyrodni brat Tariq (Morocco Omari), agent FBI, który prowadzi śledztwo w sprawie Luciousa. Z kolei Cookie w której postać wciela się Taraji P. Henson – laureatka Złotego Globu za tę kreację („Interpersonalni”, „Myśl jak facet”), w pogoni za szczęściem, zaczynie układać swoje życie na nowo.

Tymczasem ich synowie bracia Lyon – Andre (Trai Byers), Jamal (Jussie Smollett) i Hakeem (Bryshere Y. Gray), mimo przeszkód, które napotkali na swojej drodze w ostatnim sezonie, nie poddadzą się i z jeszcze większą determinacją będą dążyć do osiągnięcia postawionego sobie celu. Wybory, którym będą musieli stawić czoła, będą jednymi z narzędzi w bitwie o dziedzictwo Luciousa – czyli wytwórnię Imperium Entertainment.

Premiera: sobota, 30 września, godzina 20:05 (3 odcinki)
Emisja: sobota, godzina 20:05 (3 odcinki)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *