„Prezydenci i Premierzy” na głównej antenie Polsatu

Od soboty, 14 maja, program prowadzony przez Jarosława Gugałę będzie emitowany o godzinie 19:15 na głównej antenie Polsatu oraz w Polsat News. W niedzielę do ramówki stacji informacyjnej powraca o 19:30 „Państwo w Państwie”.

Sprawdź godziny emisji audycji „Prezydenci i Premierzy” w PROGRAMIE TV

„Prezydenci i Premierzy”, program publicystyczny, w którym Jarosław Gugała rozmawia z osobami w przeszłości sprawującymi urząd Prezydenta lub Prezesa Rady Ministrów RP, na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia, zmienia godzinę emisji. Wśród gości programu są m.in. Bronisław Komorowski, Jan Krzysztof Bielecki, Waldemar Pawlak oraz Leszek Miller.

Od najbliższej soboty, 14 maja, będzie emitowany zaraz po główny wydaniu „Wydarzeń” o godzinie 19:15. Tym samym program „Prezydenci i Premierzy” oprócz Polsat News zagości na głównej antenie Polsatu.

„Prezydenci i Premierzy” to jedyny taki program w Polsce, w którym głos zabierają politycy, którzy pełnili najważniejsze funkcje w państwie. Dziś z dystansu, ale bogaci w unikatowe doświadczenia komentują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Program ma stałą duża widownię, a teraz będzie go mogło oglądać jeszcze więcej widzów – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

W niedzielę do ramówki Polsat News powraca o 19:30 prowadzone przez Przemysława Talkowskiego „Państwo w Państwie”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *