Program Igora Herbuta w jesiennej ramówce RMF Classic

Nowy, autorski program zatytułowany „Ścieżka filmowa Igora Herbuta” pojawiać się będzie w RMF Classic w każdy czwartek po 18:00 już od 10 września.

Popularny wokalista, kompozytor i autor tekstów jest wielkim fanem kina i muzyki filmowej i w swoim programie prezentować będzie najsłynniejsze filmowe tematy, które dobierze według subiektywnego klucza.

Do jesiennej ramówki RMF Classic wracają „Niedomówienia” Artura Andrusa – czyli niedzielne rozmowy znanego dziennikarza i satyryka z ludźmi świata kultury, sztuki i estrady.

Po wakacyjnej przerwie na antenie pojawi się także niedzielna „Lista Przebojów Muzyki Filmowej”.

Mocną stroną stacji pozostaną popołudniowe programy tematyczne poświęcone literaturze, kulturze i filmowi, ekologii, zdrowemu stylowi życia oraz podróżom.

Zespół RMF Classic przygotował także nowe propozycje konkursów w pasmach przedpołudniowych.

W porannym „Śniadaniu Mistrzów” słuchacze, szczególnie ci odwożący dzieci do szkoły, zmierzą się z „Classówką w RMF Classic” a ci, którzy jeszcze żyją wakacjami, będą mogli współtworzyć konkurs „Wspomnienie lata”. Zabawa będzie związana z najbardziej niezwykłymi miejscami w Polsce, które tego lata odkryli słuchacze.

Także jedno z wieczornych pasm muzycznych – poniedziałkowy program „Muzyka na dobry tydzień” współtworzony będzie przez słuchaczy.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *