Program interwencyjny „Super Temat” w NOWEJ TV

8 marca na antenie telewizji NOWA TV zadebiutuje „Super Temat” – program interwencyjny współtworzony przez dziennikarzy „Super Expressu” oraz reporterów działu publicystyki i informacji NOWA TV. „Super Temat” poprowadzi Jarosław Kulczycki. Program emitowany będzie w każdą środę po serwisie „24 godziny”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym NOWA TV

„Super Temat” to dla mnie powrót do doświadczeń z innych stacji. Program będzie powstawał we współpracy z dziennikarzami Super Expressu – będziemy blisko ludzi i ich problemów. Dziennikarstwo interwencyjne to realizacja misji dziennikarskiej w najczystszej postaci. Wykorzystamy siłę telewizji, by rozwiązywać ludzkie problemy. Mam nadzieję, że dzięki naszemu programowi świat stanie się odrobinę lepszy, a czyjeś życie łatwiejsze. Liczymy na pomoc widzów. Czekamy na supertematy – mówi Jarosław Kulczycki, dziennikarz Nowej TV.

Interwencyjny program „Super Temat” składać się będzie z dwóch części: w pierwszej (reportażowej) widzowie poznają bohaterów oraz problem, z którym się borykają. W drugiej części Jarosław Kulczycki prowadzić będzie dyskusję z bohaterami oraz ekspertami w dziedzinach dotyczących danego tematu.

Od 9 marca na łamach „Super Expressu” w każdy czwartek pojawiać się będzie materiał pod nazwą „Super Temat”. Tekst będzie odnosił się do tematu zaprezentowanego dzień wcześniej na antenie NOWA TV.

Dziennikarze współpracujących redakcji „Super Expressu” i telewizji NOWA TV będą starali się dotrzeć do źródła problemu i odkryć jego przyczyny, a także zaproponować konkretne możliwości wyjścia z trudnej sytuacji.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *