Program specjalny „Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu” w HBO GO

Program specjalny wyprodukowany przez Warner Bros. Unscripted Television oraz Casey Patterson i Pulse Films powstał z okazji 20. rocznicy premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Wśród wyjątkowych gości, którzy znaleźli się w programie, są: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch, Ian Hart, Chris Columbus i wielu innych.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, a także wieloma innym cenionym członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze, spotykają się po raz pierwszy, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii pt. Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Jubileuszowy program specjalny Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu przybliży zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.

Do tego wyjątkowego spotkania dołączą także Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch oraz Ian Har.

Program Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu będzie swego rodzaju celebracją fenomenu powstanie serii filmów oraz niezwykłej rodziny filmowej, która narodziła przy ich produkcji w Warner Bros. Studios w Londynie dwie dekady temu. Będzie to jednocześnie uhonorowanie tej niezrównanej spuścizny filmowej i jej niepowtarzalnego wpływu na serca, umysły i wyobraźnię wielu fanów na całym świecie.

To była niesamowita podróż od czasu debiutu filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Obserwowanie jak ewoluował on w niezwykłe uniwersum, było co najmniej magiczne – powiedział Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics. – To jubileuszowe spotkanie jest hołdem dla wszystkich osób, na życiu których ten kulturowy fenomen wywarł istotny wpływ – od utalentowanej obsady i ekipy, która włożyła swoje serce i duszę w tę niezwykłą serię filmową, po pełnych pasji fanów, którzy 20 lat później podtrzymują ducha czarodziejskiego świata.

Przy tej niesamowitej grupie aktorów w powietrzu unosi się magia, kiedy wszyscy wracają tak jakby do domu – do oryginalnych planów zdjęciowych i dekoracji Hogwartu, gdzie zaczęli 20 lat temu. Ich podekscytowanie, gdy przygotowują się do zabrania swoich fanów w bardzo wyjątkową i osobistą dla nich podróż przez historię kręcenia serii filmów, jest wyraźnie wyczuwalne – powiedziała producentka wykonawcza Casey Patterson.

Program Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu wyprodukowany został przez Warner Bros. Unscripted Television we współpracy z Warner Horizon w kultowym studio Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter. Obowiązki producentki wykonawczej programu pełni Casey Patterson z ramienia Casey Patterson Entertainment (A West Wing Special to Benefit When We All Vote) oraz Pulse Films (Beastie Boys Story).

Premiera programu specjalnego Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu odbędzie się w Polsce w HBO GO w styczniu.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *