Przedpremierowe odcinki reality show „Farma” tylko w Polsat Box Go

W Polsat Box Go można już obejrzeć przedpremierowo pierwszy odcinek najnowszego reality show Polsatu – „Farma”, a drugi dziś wieczorem. Kolejne serwis będzie udostępniał codziennie od poniedziałku do piątku, przed emisją w telewizji. Pochodzący z Norwegii format powstał z myślą o osobach lubiących wyzwania i przyrodę oraz otwartych na przekraczanie własnych granic. Uczestnicy przez sześć tygodni będą musieli poradzić sobie w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody oraz Internetu. Każdy odcinek to zdobywanie nowych doświadczeń i radzenie sobie w nieznanym dotychczas środowisku.

Sprawdź godziny emisji reality show „Farma” w PROGRAMIE TV

Użytkownicy serwisu Polsat Box Go mogą już dziś – przed emisją w telewizji i bez reklam – poznać przygody uczestników dwóch pierwszych odcinków najnowszego programu rozrywkowego Telewizji Polsat – „Farma”. W programie spotkały się osoby z różnych środowisk, m.in.: nauczycielka, fryzjer, emerytowana policjantka, trener personalny czy właścicielka agencji reklamowej. Przez sześć tygodni spędzonych na farmie będą musieli nauczyć się, jak zdobywać pożywienie, pracować na roli i zajmować się zwierzętami. Fakt, że żadna z osób nigdy nie pracowała w gospodarstwie rolnym zaowocuje licznymi niespodziewanymi sytuacjami.

Każdy odcinek będzie dostępny przedpremierowo w Polsat Box Go z jednodniowym wyprzedzeniem (z wyjątkiem odcinków emitowanych w TV w poniedziałek – je użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć już w piątek), w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Nowy format można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na: urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, w Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon FireTV oraz w dekoderach. Serwis zapewnia również funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni, a w nim tysiące filmów, seriali, programów rozrywkowych i ponad 100 kanałów TV.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *