Przeżyj sezon 2019 w British Superbike z Motowizją

Od 27 kwietnia, w każdy poniedziałek o godz. 22:00 na fanów wyścigów motocyklowych czeka nie lada atrakcja. Na antenie Motowizji pojawią się podsumowania wszystkich dwunastu rund sezonu 2019 w Bennetts British Superbike.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Motowizja

British Superbike to czołowa lokalna seria wyścigów motocykli superbike. W stawce obecni są byli motocykliści MotoGP, World Superbike, a także zwycięzcy wyścigów na Wyspie Man. Sezon Mistrzostw Wielkiej Brytanii Superbike ma niezwykły format inspirowany fazą playoff z NASCAR Cup Series. Po 9 rundach, sześciu najlepszych motocyklistów rywalizuje o mistrzostwo podczas „The Showdown”. Zawodnicy przystępują do niej z wyrównaną ilością punktów powiększoną o bonusowe oczka za wizyty na podium podczas wyścigów sezonu zasadniczego. Dzięki temu walka o tytuł trwa do samego końca. Motocykliści British Superbike podczas sezonu rywalizują na najbardziej legendarnych brytyjskich torach jak Silverstone, Donington Park czy Brands Hatch, a także raz w sezonie udają się do holenderskiego Assen.

Relacje z Bennetts British Superbike są jedną z nowości Motowizji w 2020 roku. Nowy sezon miał rozpocząć się na początku kwietnia na Silverstone, jednak w związku z panującą sytuacją wszystkie rundy do maja włącznie zostały przełożone. Aby wynagrodzić widzom Motowizji oczekiwanie na start sezonu 2020, udało się przygotować relacje z rund British Superbike w sezonie 2019.

Motowizja od samego początku jest kanałem przyjaznym motocyklistom oraz fanom wyścigów motocyklowych. Poprzez „Motoślad” Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego, a także relacje z Isle of Man TT, FIM Endurance World Championship , II. Ligi Żużlowej i Pucharu Polski Pit Bike SM docieramy do szerokiego grona pasjonatów jednośladów. British Superbike to znakomite uzupełnienie naszej ramówki. Jestem pewien, że po obejrzeniu relacji z sezonu 2019, nasi widzowie nie będą mogli doczekać się rywalizacji w 2020 roku – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *