„Przypadki Cezarego P.” od 8 marca w TV Puls

W niedzielę, 8 marca 2015 roku, premierę w TV Puls będzie miał serial komediowy „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej. Będzie to produkcja z humorem sytuacyjnym. „Przypadki Cezarego P.” to pierwszy serial produkowany przez Telewizję Puls.

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w którym Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego. Zagra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Ta zabawna i mocno autoironiczna produkcja, wykorzystując ogromną popularność Cezarego Pazury, będzie odważną satyrą na współczesne środowisko celebrytów. Serial będzie obfitował w humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi na temat współczesnej popkultury.

„Przypadki Cezarego P.” zaczynają się w momencie, gdy Cezary P. traci majątek i wpada w tarapaty. Musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków – Bogusia i Zenka (Artur Dziurman). W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) – agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się też duchy przeszłości – była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz jego nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i starych problemach.

Serial na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje firma Macieja Ślesickiego Paisa Films. Telewizja Puls wyemituje trzynaście półgodzinnych odcinków.

„Przypadki Cezarego P.”

Premiera: niedziela, 8 marca, godzina 18:35
Emisja: niedziela, około godziny 19:30

tvpulsprzypadkicezaregop3

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *