Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen na antenie TVP1

Kamil Stoch w weekend będzie bronił pozycji lidera Pucharu Świata w skokach narciarskich. W Willingen wygrywał już trzykrotnie. Jedynka zaprosi widzów na transmisje z tych zawodów 28 i 29 stycznia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP1

Konkurs drużynowy rozpocznie się 28 stycznia o godzinie 15:55, a w niedzielę – indywidualny o godzinie 14:35. Zawody komentować będą: Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a wśród jego gości znajdzie się między innymi Rafał Kot. Reporterem w Willingen będzie Michał Regulski. Komentarze dotyczące występów naszych skoczków zamieszcza na stronie sport.tvp.pl Adam Małysz, stały ekspert TVP Sport.

Kamil Stoch jest pierwszy w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, nasza reprezentacja liderem w klasyfikacji Pucharu Narodów. W Willingen Polacy chcą potwierdzić dominację. Podopieczni Stefana Horngachera znakomicie znają ten obiekt. Stoch wygrywał tu trzy razy – w tym dwa razy tuż przed igrzyskami w Soczi, gdzie sięgnął po dwa złote medale olimpijskie. Biorąc pod uwagę formę naszych kadrowiczów i ich znakomite występy w Wiśle i Zakopanem, w ten weekend znów powinniśmy być w dobrych nastrojach.

Plan transmisji:

Sobota (28 stycznia)
Konkurs drużynowy, godzina 15:55, TVP1

Niedziela (29 stycznia)
Konkurs indywidualny, godzina 14:35, TVP1

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *