PULS 2 po jedenastu miesiącach nadawania przekroczył 1% udziału

Już po niecałych 11 miesiącach od startu PULS 2 osiągnął tygodniowy wynik na poziomie 1,01% SHR w grupie komercyjnej. Był to najlepszy tydzień (10-16 czerwca) w historii kanału.

W minionym tygodniu PULS 2 odnotował też rekordowy, dzienny wynik osiągając 12 czerwca 1,25% SHR w grupie 16-49. Tego dnia dało to stacji wysokie, jedenaste miejsce wśród wszystkich nadawców w Polsce.

PULS 2 to jeden z dwóch kanałów Telewizji Puls Sp. z o.o. z komplementarną ofertą programową wobec TV Puls. Kanał jest dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz w ofercie ponad 340 operatorów kablowych. Ostatnie rekordy kanału to efekt jego coraz lepszej oferty programowej dla całej rodziny. Czerwiec 2013 jest najlepszym miesiącem w historii stacji. W dniach 1-16 czerwca PULS 2 odnotował udział w rynku telewizyjnym na poziomie 0,95% SHR w grupie komercyjnej (16-49), co daje mu stałe miejsce w TOP 20 polskich kanałów telewizyjnych.

Należy pamiętać o tym, że PULS 2 nie jest jeszcze obecny w ofercie platform satelitarnych i nadaje tylko 18 godzin na dobę, więc jego potencjał jest jeszcze większy. Już od lipca PULS 2 będzie nadawał całą dobę.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *