PULS 2 z konkursem dla fanów „Klubu Winx”

W kanale PULS 2 trwa konkurs związany z animacją „Klub Winx”. Fani kultowych wróżek mogą wygrać tygodniowy rejs statkiem po Morzu Śródziemnym i nagrody związane z serialem. Od 5 listopada PULS 2 emituje premierowy, szósty sezon tej animacji.

Konkurs „Wakacje z Winx” jest skierowany do fanów animacji „Klub Winx” emitowanej w PULS 2. Aby wziąć w nim udział, uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na pytanie konkursowe związane z serialem. Nagrodą główną jest tygodniowy rejs statkiem po Morzu Śródziemnym dla czteroosobowej rodziny. Dodatkowo rozdanych zostanie 20 zestawów nagród, w skład w których wchodzą puzzle, klocki, gazeta i DVD z wróżkami Winx oraz 50 zaproszeń na Bal Winx, który odbędzie się 13 grudnia w Warszawie. Nagrody zostały ufundowane przez partnerów konkursu: Rainbow, Trefl, Cobi, Media Serwis Zawada, European Licensing Company oraz MSC Cruises. Konkurs otrzymał wsparcie w postaci spotu emitowanego na antenie PULS 2, natomiast wszystkie szczegóły konkursu oraz zadanie konkursowe można poznać na stronie www.konkursy.puls2.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 grudnia 2014 roku.

Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. W kolejnym, szóstym już sezonie animacji „Klub Winx” Trix powracają do wymiaru Magix i przejmują władzę nad Chmurną Wieżą. Zgodnie z rozkazami Trix, nowa czarodziejka o imieniu Selina, przywołuje legendarne stwory pochodzące z jej potężnej księgi – Legendarium. Nadciągające niebezpieczeństwo zmusza Winx do walki z legendarnymi stworami przy pomocy Sirenixa.

„Klub Winx”

Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *