„Pytanie na śniadanie” od 20 lipca w wakacyjnym wydaniu

Dobra wiadomość dla sympatyków „Pytania na śniadanie”. Już od 20 lipca 2015 roku o godzinie 8:00 poranny magazyn TVP2 HD będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do soboty. Nie zabraknie wakacyjnych tematów, podróży po najciekawszych zakątkach Polski, kulinarnych inspiracji, ciekawostek zza kulis letnich imprez, spotkań z gwiazdami i praktycznych porad związanych z sezonem urlopowym.

Widzowie „Pytania na śniadanie” dowiedzą się, jak wakacje spędzają gwiazdy i jak spędza je wielu z nas. Reporterzy „Pytania na śniadanie” zajrzą za kulisy największych muzycznych imprez lata. Widzowie dowiedzą się, gdzie warto udać się na urlop, jak fajnie spędzić czas z dziećmi, jak zdrowo i aktywnie wypocząć. Wraz z kamerami porannego magazynu TVP2 HD widzowie odwiedzą najpiękniejsze, często nieznane zakątki Polski. Kuchnia „Pytania na śniadanie” zaprezentuje przepisy na wiele regionalnych potraw i przetworów. Nie zabraknie też kuchennych inspiracji trendami światowymi, a także kulinarnych nowinek, które zaskoczą niejednego smakosza. Widzowie jak zawsze otrzymają garść fachowych porad, zaś w letnim studio „Pytania na śniadanie” zagoszczą osobowości. A wszystko to w letniej, wakacyjnej odsłonie, która sprawi, że każdego dnia widzów TVP2 HD budzić będą pozytywne emocje i mnóstwo energii.

Specjalnie na wakacje zaaranżowane zostało letnie, warszawskie studio „Pytania na śniadanie”. W soboty dodatkowo „Pytanie na śniadanie” będzie się łączyć z najpiękniejszymi nadmorskimi kurortami: Gdańskiem, Karwią, Juratą, Jastarnią, Dębkami, Władysławowem, Darłówkiem, Ustroniem Morskim, czy Kołobrzegiem.

Kulinarnymi umiejętnościami z widzami „Pytania na śniadanie” podzielą się Jurek Sobieniak i Gosia Molska. Maciej Nowak opowie zaś o tym, gdzie w Polsce można najlepiej zjeść. Widzowie „Pytania na śniadanie” dowiedzą się też, jak zasadzić letni ogródek, warzywnik lub zielnik, rodem z Londynu czy Manhattanu. Przyjrzą się także najgorętszym, letnim trendom w modzie. Karolina Malinowska i topowe polskie stylistki podpowiedzą, co założyć na plażę, na deptak, do pracy czy na wycieczkę z dziećmi. Marcelina Zawadzka zaprosi widzów na łono natury, pokaże piękno często niedocenianej polskiej wsi, opowie też o niecodziennych zwyczajach zwierząt.

Mikołaj Roznerski zademonstruje, jak z satysfakcją, a przy tym bezpiecznie uprawiać wakacyjne sporty. Grzegorz Dolniak będzie testował nasze poczucie humoru, a Katarzyna Burzyńska i Mateusz Szymkowiak zajrzą za kulisy letnich tras kabaretowych i koncertowych Dwójki. Sprawdzą też, co dzieje się na kulturalnej mapie Polski.

Goście letnich wydań „Pytania na śniadanie” na bieżąco będą komentować to, co wydarzyło się w minionym tygodniu, a najmłodszy członek ekipy osobiście zademonstruje, co dzieci najbardziej lubią na wakacjach.

Widzów czeka też mnóstwo niespodzianek i konkursów. W muzycznym konkursie „Przebój lata PnŚ” będzie można wygrać m.in. tygodniowe wycieczki na Costa de la Cruz w Hiszpanii.

Letnie wydania „Pytania na śniadanie” poprowadzą: Marzena Rogalska, Anna Popek, Monika Zamachowska, Iwona Radziszewska, Tomasz Kammel, Michał Olszański, Tomasz Wolny i Łukasz Nowicki. Wspierać ich będą młodzi, zdolni koledzy: Tomek Tylicki, Kasia Burzyńska, Karolina Malinowska, Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski.

„Pytanie na śniadanie” – od 20 lipca, od poniedziałku do soboty, start o godzinie 8:00.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *