Radio Pogoda promuje się w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku

Od początku marca 2016 roku Radio Pogoda nadaje w 3 kolejnych lokalizacjach – w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku. Właśnie ruszyła kampania, która przedstawia stację nowym słuchaczom, obejmująca lokalną prasę, kina i nośniki reklamy zewnętrznej.

Mieszkańcy Bydgoszczy, Wrocławia i Śląska dowiedzą się o nowej stacji nadającej w ich okolicy z reklam prezentujących logotyp i hasło Radia Pogoda, a także częstotliwość, na której można słuchać rozgłośni w eterze. Działania promocyjne prowadzone są lokalnie na łamach wydań „Gazety Wyborczej” i „Faktu”, w kinach sieci Helios oraz na billboardach i citylightach AMS. Kampanię, która potrwa do końca marca br., przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory, spot stworzyło SVG STUDIO.

Kreacje reklamowe informujące o nowych miastach nadawania Radia Pogoda będzie też można zobaczyć na stronie www.radiopogoda.pl i na profilu stacji na Facebooku.

Radio Pogoda to trzecia muzyczna marka Grupy Radiowej Agory. Stacja nadaje od połowy 2015 roku w Krakowie, Poznaniu, Opolu oraz Warszawie, a od marca br. także w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku. Na jej antenie można usłyszeć piosenki z lat 40., 50. i 60. XX wieku, a także znane i lubiane głosy – m.in. Krystynę Loskę, Ksawerego Jasieńskiego, Wojciecha Pijanowskiego i Magdalenę Olszewską-Mikołajczak. Program stacji skierowany jest w szczególności do osób w wieku powyżej 50 lat, a jej hasło to „Najpiękniejsze wspomnienia”.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *