Radio TOK FM numerem 1 w Warszawie

Radio TOK FM jest najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w Warszawie – tak wynika z najnowszego raportu Radio Track, przygotowanego przez Kantar Millward Brown. Udział stacji w czasie słuchania w Warszawie w okresie czerwiec – listopad 2017 r. wyniósł 10,9%. Z tym wynikiem Radio TOK FM znalazło się na szczycie zestawienia najchętniej słuchanych warszawskich rozgłośni, poprawiając swój udział w czasie słuchania o 15,71% w stosunku do analogicznego okresu 2016 r.

Pierwsze miejsce TOK FM wśród warszawskich stacji radiowych to wyjątkowy sukces! – mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory. – Warszawa jest bardzo trudnym rynkiem radiowym – o słuchaczy zabiegają na nim liczne i zróżnicowane rozgłośnie. Tym bardziej jestem dumny z zaangażowanej, długoletniej pracy zespołu Radia TOK FM, która sprawiła, że stacja ma coraz szersze grono wiernych odbiorców, doceniających jej unikalną formułę. Jestem przekonany, że TOK FM pozostanie ulubionym radiem wielu warszawiaków, którzy słuchają go, żeby zrozumieć otaczający nas świat.

Kolejne miejsca w zestawieniu najchętniej słuchanych stacji w Warszawie w okresie czerwiec – listopad 2017 r. zajęły Radio Zet i RMF FM.

Rekordowe wyniki słuchalności Radia TOK FM z ostatnich miesięcy zostały już zauważone przez reklamodawców – stacja zanotowała olbrzymi skok przychodów reklamowych, które wzrosły o ok. 50% w stosunku do ubiegłego roku. Sądzę, że za decyzją naszych klientów stoi nie tylko chęć dotarcia do poszerzającego się grona słuchaczy stacji, ale także przekonanie, że treści Radia TOK FM są wysoce angażujące, co przekłada się na efektywność komunikacji marketingowej – dodaje Maciej Moszczyński, dyrektor zarządzający Tandem Media, brokera reklamy radiowej i kinowej działającego w ramach Grupy Radiowej Agory.

Radio TOK FM to pierwsze radio informacyjne w Polsce, które nadaje obecnie w 23 obszarach miejskich. Przyciąga słuchaczy oryginalnymi audycjami, podejmowanymi tematami i zaangażowaniem w sprawy publiczne. Programów stacji można też słuchać dzięki aplikacji Radia TOK FM dostępnej na urządzeniach z systemem iOS, Android i Windows 8. Uzupełnieniem oferty Radia TOK FM jest portal Tokfm.pl.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *