Radio WAWA sprząta w domach słuchaczy na Wielkanoc

27 marca rusza druga edycja akcji specjalnej Radia WAWA „Dzika Ekipa wysprząta Twój dom na Święta”. Nagrodą w zabawie są przedświąteczne porządki, które w domach słuchaczy wykonają gospodarze poranka Radia WAWA.

Od 27 marca do 14 kwietnia można zgłaszać swój udział w zabawie. W tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne (tj. między 10 a 14 kwietnia) gospodarze porannego programu Radia WAWA – Agnieszka Chmielewska, Rafał „Wodzu” Wodziński i Tomasz „DeDektyw Inwektyw” Łysiak odwiedzą wybranych słuchaczy, aby zrobić przedświąteczne porządki w ich domach. Ponadto wręczą im kosze pełne niespodzianek. – Poprzednia edycja konkursu okazała się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie słuchaczy akcją przerosło nasze oczekiwania. Poza tym za każdym razem spotykaliśmy się z niezwykle miłym przyjęciem, a to dla nas najlepszy dowód na to, że warto kontynuować tego typu zabawę – mówi Anna Paluszek, dyrektor programowa Radia WAWA, i dodaje: – WAWA nadal chce być blisko odbiorców, a pomoc w przedświątecznych obowiązkach jest doskonałą okazją do spotkania i bliższego poznania.

Akcja została wsparta promocją w „Super Expressie” oraz na fanpage’u Radia WAWA na Facebooku. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie poprzez formularz na www.radiowawa.pl. Relacje z odwiedzin u słuchaczy i przedświątecznego sprzątania nadawane będą na antenie stacji codziennie między 10 a 14 kwietnia.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *