Radio Wnet z częstotliwościami w Warszawie i Krakowie

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła konkurs na częstotliwości 87,8 MHz we Warszawie i 95,2 MnHz w Krakowie. Konkurs ten wygrało założone przez publicystę Krzysztofa Skowrońskiego Radio Wnet, które to pokonało Otoradio zaproponowane przez Eurozet.

Podczas specjalnego wywiadu szef stacji Krzysztof Skowroński zapowiedział start stacji na nowych częstotliwościach w dniu 16 października br. przy okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża.

W wywiadzie zapowiedziano bycie blisko słuchaczy oraz działanie nie tylko w wymiarze warszawsko-krakowskim, ale i ogólnopolskim. W ramówce stacji zostanie utrzymany co sobotni „Jarmark Wnet”, podczas którego 20 października w Krakowie stacja będzie świętować decyzje Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W planach tego dnia jest nie tylko specjalny program, ale i koncert, który stacja ma nadzieje transmitować.

Jarmark Wnet to flagowa, społeczna i zarazem autorska inicjatywa społeczna działająca na zasadzie otwartego radia, gdzie nie tylko znane osobistości, ale i zwykli mieszkańcy mogą opowiedzieć o tym co leży im na sercu. Projekt ten jest potem inspiracją do tematów poruszanych przez Radio Wnet.

Podczas wywiadu szef Radia Wnet podziękował także Kręgowi Przyjaciół Radia Wnet rozgłośni, od której dostał specjalną zieloną księgę.

Źródło: Radio Wnet/Krzysztof Miśkowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *