Radio ZET ruszyło z akcją „Odsetki od Zetki”

1 lutego br. ruszyła zabawa antenowa „Odsetki od Zetki”, w której słuchacze będą mogli wygrać spłatę swoich rat kredytowych. Akcję wspiera kampania promocyjna w telewizji, kinach, przestrzeni miejskiej i w internecie.

Wysoka inflacja, a co za tym idzie rosnące raty kredytów to obecnie jedne z ważniejszych zmartwień budżetowych milionów Polaków. Przez cały luty słuchacze Radia ZET będą mogli liczyć na pomoc w ich spłacie. Wystarczy zgłosić się do zabawy „Odsetki od Zetki” na Radiozet.pl, podając wysokość swojej miesięcznej raty i odpowiadając na pytanie, dlaczego to właśnie Tobie stacja powinna pomóc. Autorzy najbardziej przekonujących uzasadnień zmierzą się w zabawie na antenie. Jej uczestnicy mają zagwarantowaną spłatę jednej raty, ale odpowiadając poprawnie na zadane pytania zyskają szansę na wygranie pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytu.

Akcję „Odsetki od Zetki” wspiera kampania promocyjna, której twarzą jest dobrze znana słuchaczom Agnieszka Kołodziejska. Kampania obejmie spoty w telewizjach ogólnopolskich i tematycznych, sieć kin Cinema City, reklamy w galeriach handlowych, siatki wielkoformatowe, autobusy, nośniki dostępne w pociągach Polregio, billboardy, bankomaty, paczkomaty, reklamy mobilne, a także media społecznościowe i Radiozet.pl. Za koncepcję kreatywną odpowiadał zespół Działu Komunikacji i Social Mediów Grupy Eurozet. Realizacją zajął się dom produkcyjny Paradox Media, a planowaniem i zakupem mediów – Dział Komunikacji i Social Mediów Grupy Eurozet we współpracy z agencją Zenith.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *