Radio ZET z nową wersją portalu radiozet.pl

Grupa Eurozet uruchomiła nową wersję portalu Radia ZET – www.radiozet.pl. Nad zmianami pracował, przez ostatni rok, cały dział online, a nowy layout i wprowadzone funkcjonalności powstały na podstawie badań preferencji użytkowników. Na nowym portalu znajdziemy podział na sekcje tematyczne, tj.: polityka, zdrowie, czy sport, jak również listę przebojów i flagowy program publicystyczny „Gość Radia ZET” Konrada Piaseckiego.

Portal Radia ZET zyskał nową szatę graficzną, a strona główna porządkuje teraz treści według sekcji: Radio, Wiadomości, Sport, Rozrywka, Styl życia, Zdrowie, Nauka i Technologia. Zauważalną zmianą jest również wyciągnięcie na główną stronę listy przebojów. Z badań wynika, że jest to element mocno poszukiwany przez słuchaczy radia i czytelników. Użytkownicy będą mogli oglądać też materiały video, które przygotowywane są przez zespół kierowany przez Jacka Gasińskiego. Grupa Eurozet planuje w bliskiej przyszłości mocno rozwijać ten projekt video.

Ponadto do grona stałych współpracowników redakcji dołączył varsavianista Jerzy S. Majewski – wieloletni dziennikarz „Gazety Stołecznej”. Czytelnicy będę mogli zapoznać się z jego felietonami, jak również zagadkami, które będzie dla nich przygotowywał.

Nowa strona łączy treści radiowe z portalem horyzontalnym z prawdziwego zdarzenia, co było szczególnie trudnym wyzwaniem. Została uporządkowana i opracowana w taki sposób, aby czytelnicy i słuchacze chcieli regularnie wracać w to miejsce – podkreśla Tomasz Sofuł, szef zespołu on-line Eurozet.

Portal www.radiozet.pl został w całości zaprojektowany, wykonany i opracowany przez programistów, grafików i project managerów pracujących w dziale online Grupy Eurozet. Szefem redakcji radiozet.pl jest Łukasz Sawala.

Portal radiozet.pl w lutym 2017 roku miał ponad 3 mln realnych użytkowników (wg badania PBI/Gemius), natomiast Grupa Eurozet może pochwalić się liczbą 4,1 mln użytkowników i obecnie zajmuje 40. miejsce wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *