Radio ZET z nową zabawą i kampanią

Ruszyła wakacyjna zabawa „Radio ZET #1 w moim samochodzie”. Codziennie do wygrania cenne nagrody. Akcję wspiera kampania promocyjna w telewizji, internecie i nośnikach reklamy zewnętrznej.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zgłosić się na stronie Radiozet.pl, odpowiadając na pytanie „Dlaczego Radio ZET jest #1 w moim samochodzie?” i wpisując numer rejestracyjny swojego samochodu. Numery rejestracyjne autorów najciekawszych uzasadnień, zostaną podane na antenie. Od tej chwili słuchacz ma 30 minut na dodzwonienie się do radia. Każdego dnia do wygrania gotówka na zakup akcesoriów samochodów, pieniądze na zakupy w sklepach Media Expert i drogeriach Rossmann oraz wakacyjne pobyty w obiektach Zdrojowa Hotels. Łączna pula nagród to ponad 100 000 zł. W wielkim finale na któregoś z uczestników zabawy czeka samochód – Honda CR-V. Konkurs potrwa do 20 sierpnia br.

Akcji „Radio ZET #1 w moim samochodzie” towarzyszy kampania promocyjna pod tą samą nazwą. 15-sekondowe spoty będzie można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i kanałach tematycznych, a także mediach społecznościowych i serwisach internetowych. W kampanii wykorzystano również nośniki reklamy zewnętrznej usytuowane w całej Polsce przy trasach o największym wakacyjnym natężeniu ruchu. Kreację przygotował zespół promocji Radia ZET. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *