Radio ZET z ramówką na wiosnę 2022

Poranny program „Dzień dobry bardzo” jakiego jeszcze nie było, nowe osobowości radiowe, znani prowadzący w nowych dla siebie rolach, popołudniowy magazyn informacyjno-rozrywkowy „Dzieje się w Radiu ZET”, Szymon Majewski od poniedziałku do piątku, codzienna lista przebojów, duża dawka humoru, informacji i siły muzyki, a wszystko od 4 kwietnia na antenie Radia ZET.

W wiosennej ramówce każdy ze słuchaczy Radia ZET znajdzie coś interesującego dla siebie. Codziennie od poniedziałku do piątku od 5:30 budzić i pobudzać będzie nowy duet prezenterski „Dzień dobry bardzo”, czyli Marek Starybrat i Robert Motyka. Dwie nietuzinkowe osobowości z naturalnym poczuciem humoru, nadające na tych samych falach. Stałymi elementami porannego programu będą: „Kalendarium muzyczne” przygotowywane przez Tomasza Kasprzyka, „Piosenki z lektorem”, czyli najpopularniejsze zagraniczne przeboje z tłumaczeniami w interpretacji znanego wszystkim lektora – Stanisława Olejniczaka, „Nosel wkręca”, „Gość Radia ZET” – codzienne wywiady Beaty Lubeckiej z politykami i ekspertami oraz satyryczne rapsy „SzyminEMa”, znanego również jako Szymon Majewski, z udziałem dobrze znanych postaci ze świata polityki, kultury czy sportu, będące komentarzem do bieżących wydarzeń.

O 9:00 na program „Dzień dobry bardziej” zaprosi Ewelina Pacyna. Energetyczne pasmo z siłą muzyki, konkursami i wiadomościami spoza pierwszych stron gazet oraz dużą dawką pozytywnej energii.

Od 12:00 Robert Karpowicz poprowadzi towarzyszące pasmo muzyczne „Chwytaj dzień w Radiu ZET” (Carpiu Diem). W programie premierowy odcinek serii „Nosel wkręca”, a w każdy piątek między 12:00 a 13:00 Grażyna Torbicka w „Kocham cię kino” opowie o nowościach kinowych i najważniejszych wydarzeniach świata filmu.

Agnieszka Kołodziejska pojawi się w nowej dla siebie roli, prowadząc popołudniowy magazyn informacyjno-rozrywkowy „Dzieje się w Radiu ZET” (15:00-17:00) przygotowywany we współpracy z reporterami Radia ZET. Najciekawsze tematy, relacje z różnych stron Polski, łączenia satelitarne i rozmowy ze słuchaczami.

Od 17:00 duet Marcin Sońta i Michał Korościel w programie „Szczyt wszystkiego w Radiu ZET”, czyli codzienna dawka sarkazmu, ironii i absurdu. Słowem spojrzenie na świat z przymrużeniem oka.

Wieczór w Radiu ZET to bardzo muzyczne, czterogodzinne spotkanie z Marcinem Wojciechowskim. Od 20:00 „Plus/minus lista Radia ZET” – codzienne (pon-pt) notowanie listy przebojów. W programie również „Plus/minus lista EXTRA”, a w niej muzyczne propozycje, wywiady z gwiazdami, koncerty na żywo, premiery, newsy, światowe trendy muzyczne, zapowiedzi koncertowe, a także konkursy z nagrodami.

Od północy do trzeciej nad ranem pasmo łączące to, co już się wydarzyło z tym, co nadejdzie w najbliższych godzinach, czyli „Jasna strona nocy”. Jej gospodarzami będą wymiennie Hubert Radzikowski i Adrian Nowak.

Wraz z nadejściem wiosny zmienia się również weekendowa ramówka Radia ZET. W soboty o 6:00 słuchaczy przywita Michał Adamski z porankiem „Dzień dobry bardzo”. Od 11:00 pasmo Mateusza Ptaszyńskiego „Czas wolny w Radiu ZET”, po którym mikrofon przejmie Michał Korościel i jego „Siła muzyki” (17:00-20:00). O 20:00 imprezowe pasmo „ZET Dance” poprowadzi Adrian Nowak.

Michał Adamski rozpocznie również niedzielne poranki. O 9:00 Andrzej Stankiewicz ze swoimi gośćmi będzie podsumowywał polityczne wydarzenia mijających dni w programie „7. dzień tygodnia w Radiu ZET”. Od 10:00 nowy program „Co na pierwsze, co na drugie” poprowadzi Jakub Olszewski. Zaprezentuje subiektywny ranking rzeczy, miejsc i rozmaitości, czyli wszystkiego co „naj”. Gospodarzem pasma „Czas wolny w Radiu ZET” będzie Mateusz Ptaszyński. O 17:00 Szymon Majewski zaprosi na pełne humoru i pozytywnej energii autorskie rozmowy z gwiazdami w audycji „Nie mam pytań”, a po nich na antenie zabrzmi „Siła muzyki” Huberta Radzikowskiego. Niedzielne wieczory zakończy sportowe podsumowanie tego, co w mijającym tygodniu działo się na stadionach i wokół nich w Polsce i na świecie. „Sportowy finał tygodnia” (22:00-23:00) przygotowują dziennikarze redakcji sportowej Radia ZET: Marcin Powideł, Mikołaj Kruk, Krzysztof Wilanowski i Mateusz Warianka.

Od poniedziałku do piątku „Wiadomości Radia ZET” będzie można usłyszeć co pół godziny między 5:00 a 10:00 i 14:00 a 18:00, a w pozostałych porach – co godzinę. Wiadomości sportowe – 7:00, 9:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00, kulturalne – 12:00 i 18:00, a ekonomiczne – 10:00 i 15:00.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *