Radio Złote Przeboje i Rock Radio z ramówkami na wakacje 2024

W poniedziałek 24 czerwca wystartowały letnie ramówki Radia Złote Przeboje i Rock Radia. Obie stacje zadbały o to, aby wakacyjny klimat dotarł wszędzie, gdzie będą przebywać ich słuchacze. W programie nowe audycje, konkursy i niespodzianki.

Radio Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje Z mobilną aplikacją Radia Złote Przeboje stację i jej muzykę będzie można zabrać ze sobą wszędzie. A warto, bo na czas lata redakcja przygotowała mnóstwo atrakcji dla słuchaczy.

Od poniedziałku do piątku poranna audycja „Radio Złote Przeboje na dzień dobry” (6:00-10:00), a w niej prowadzący trzymają rękę na pulsie, by słuchaczy nic nie zaskoczyło w drodze do pracy. Pojawią się również informacje pogodowe dla najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Polsce i nie tylko, a także moc praktycznych wiadomości dla urlopowiczów.

Od 10:00 do 18:00 pasmo „Gramy na to jak na lato”. Tu m.in. konkurs „Gra mi lato”, w którym stacja zaprasza słuchaczy do dzielenia się swoimi ulubionymi letnimi złotymi przebojami. Przy okazji będzie można zdobyć wyjątkowe radiowe gadżety. W ostatni weekend sierpnia wszystkie propozycje zostaną zebrane i powstanie lista największych wakacyjnych przebojów.

Dobry nastrój zapewni cykl „Wakacyjne przyjemności według Marzeny Rogalskiej” (15:30), w którym autorka z właściwym sobie luzem i pozytywną energią, zainspiruje do czerpania przyjemności nawet wtedy, gdy z pozoru jest to trudne. „Urlopowy savoir – vivre” (17.30 od poniedziałku do czwartku) i „Pojęcia do ogarnięcia” (17:30 w piątki) to kolejne stałe pozycje programowe. Znajdzie się tam wszystko, co warto wiedzieć w wakacje, aby życie urlopowicza stało się milsze i mniej stresujące.

Od poniedziałku do czwartku od 18:00 do 22:00 wieczorne pasmo „Cała muzyka”. W nim m.in. „Wakacje pod dobrą gwiazdą w Radiu Złote Przeboje”, czyli wszystko o ulubionych wakacyjnych miejscach artystów i ich sposobach na relaks. W piątkowe i sobotnie wieczory po godzinie 18:00 program „Gramy na to jak na lato”, w którym można spodziewać się piosenek idealnych na domówki, imprezy przy grillu, czy spotkania ze znajomymi.

W weekendy prezentowane będą też historie wakacyjnych hitów w cyklu „Przebój na lata” oraz radiowa podróż „Chochlą po mapie”, by wraz z mistrzami gotowania odkrywać smaki wakacji.

Rock Radio

Rock Radio „Cały rock wakacje!” to wakacyjne hasło Rock Radia. W ramach wakacyjnej ramówki stacja przygotowała liczne konkursy, muzyczne atrakcje, a przede wszystkim – 6. odsłonę „Wielkiego testu z klasyki rocka”, którego finał odbędzie się 6 września w warszawskim Hard Rock Cafe.

W porannym programie stacji „Powstanie Rock Radia” (6:00-10:00) pojawi się nowy konkurs „Autostop”, w którym słuchacze będą zgadywać, dokąd podróżują Jan „Bajor” Bajorek i Kajetan „Kajto” Ruszczyk.

Między 10:00 a 15:00 na słuchaczy czeka zabawa pod hasłem „Jazda na hell z Rock Radiem”. Kto z wyjątkowych gości stacji nałykał się helu? Na to pytanie odpowiedzą sami słuchacze. Poprawne odpowiedzi zostaną nagrodzone.
Nie zabraknie „Pozycji obowiązkowej na lato”, a w niej najlepszych propozycji książek, po które warto sięgnąć podczas wypoczynku.

W wakacyjne weekendy między 15:00 a 20:00 Rock Radio gra tak, jak życzą sobie tego słuchacze. Od poniedziałku do piątku na profilu stacji na Facebooku można głosować na artystę,którego utwory powinny znaleźć się w sobotę i niedzielę w audycji „Twój weekend z … w Rock Radiu”.

W sierpniu ekipę stacji będzie można spotkać na festiwalu „Rockowizna” w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku, a bilety na te wydarzenia do zdobycia w konkursie „Koncert mojego życia”. Będzie więc muzycznie, ciekawie i inspirująco. Nie zabraknie niespodzianek!

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *