„RadioStany” – nowa audycja w Polskim Radiu 24

7 lipca na antenie Polskiego Radia 24 nowa audycja „RadioStany”. Na wyjątkową podróż po Stanach Zjednoczonych zaprasza Jan Białostocki. Emisja w każdą niedzielę o godz. 18.30.

„RadioStany” – to audycja, w której wraz z Janem Białostockim będziemy mogli odkrywać nieznane zakątki USA, poznawać fascynujących ludzi i ich niezwykłe historie. Usłyszymy jak wygląda podróżowanie w amerykańskim stylu oraz o tym jak odkrywanie USA może zmienić spojrzenie na świat. W audycji autor odwiedzi m. in. Górę Rushmore, San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, Wielki Kanion i Hawaje.

W pierwszym wydaniu „RadioStanów” słuchaczki i słuchacze będą mogli „przenieść się” do Teksasu. Gościem będzie Artur Owczarski, autor książki „Teksas to Stan Umysłu”. W kolejnych programach Jan Białostocki spotka się z Bożeną Jarnot – konsulem honorowym RP na Hawajach, Karolem Majchrzakiem – współautorem projektu „Deep South”, Radkiem Lewandowskim – polskim przewodnikiem po USA, Mateuszem Łysiakem – z National-Geographic.pl, doktorem Zbigniewem Kwietniem – historykiem, Pawłem Paluchem – autorem bloga „Interameryka” oraz Tomaszem Ryszewskim – zawodowym pilotem i instruktorem.

Jan Białostocki jest związany z Polskim Radiem od 2016 roku. W Polskim Radiu 24 prowadził audycję o polityce i jej wpływie na życie młodych ludzi. Zajmuje się też pasmami publicystycznymi, w których poruszane są kluczowe zagadnienia społeczne i polityczne.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *