W sobotę, 23 stycznia 2016 roku w Hali Expo w Krakowie, odbędzie się MeetYT4 – jedna z największych imprez w kraju skierowana do wszystkich pasjonatów społeczności YouTube oraz gier komputerowych. Radiowa Czwórka, patron medialny przedsięwzięcia, pojedzie na miejsce wydarzenia, skąd nada specjalną audycję.

MeetYT4 to impreza tworzona, rozwijana i organizowana według oczekiwań fanów YouTube’a. Wśród tegorocznych gości wydarzenia znajdą się między innymi: DG, Ponki, Topowa Dycha, Karolek, Mamiko, Yoczook, Kosper, MrFlipiński, Sheo oraz Marcin Dubiel i wielu innych. Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów gamingu.

Imprezę odwiedzi radiowa Czwórka, która w sobotę 23 stycznia będzie towarzyszyć słuchaczom od godziny 10:00 do 19:00. Specjalną audycję z krakowskiej Hali Expo w godzinach 14:00-16:00 poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

Zapowiedzi wydarzenia można usłyszeć na antenie Czwórki w programach: “Audycja Nr 1”, “Efekt Wow”, “Tędy po Trendy”, “Absolutnie Niepoważni” i “Snapchart”.

Źródło: Polskie Radio

Share and Enjoy !

0Shares
0 0