Radiowa Czwórka na MeetYT4 w Krakowie

W sobotę, 23 stycznia 2016 roku w Hali Expo w Krakowie, odbędzie się MeetYT4 – jedna z największych imprez w kraju skierowana do wszystkich pasjonatów społeczności YouTube oraz gier komputerowych. Radiowa Czwórka, patron medialny przedsięwzięcia, pojedzie na miejsce wydarzenia, skąd nada specjalną audycję.

MeetYT4 to impreza tworzona, rozwijana i organizowana według oczekiwań fanów YouTube’a. Wśród tegorocznych gości wydarzenia znajdą się między innymi: DG, Ponki, Topowa Dycha, Karolek, Mamiko, Yoczook, Kosper, MrFlipiński, Sheo oraz Marcin Dubiel i wielu innych. Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów gamingu.

Imprezę odwiedzi radiowa Czwórka, która w sobotę 23 stycznia będzie towarzyszyć słuchaczom od godziny 10:00 do 19:00. Specjalną audycję z krakowskiej Hali Expo w godzinach 14:00-16:00 poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

Zapowiedzi wydarzenia można usłyszeć na antenie Czwórki w programach: „Audycja Nr 1”, „Efekt Wow”, „Tędy po Trendy”, „Absolutnie Niepoważni” i „Snapchart”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *