Radiowa Dwójka zaprasza na debatę z cyklu „Innymi słowy”

W piątek, 15 lipca 2016 roku o godzinie 19:00, w Studiu S4 w głównej siedzibie Polskiego Radia, odbędzie się debata Programu 2 z cyklu „Innymi słowy”. Goście spotkania – Marta Brzezińska-Waleszczyk, OP Paweł Krupa, dr Michał Łuczewski i Grzegorz Górny – porozmawiają o tym, czy dzisiejszy Kościół powinien iść z duchem czasu, a tym samym dostosowywać sposób przekazu do nowych środków komunikacji.

Uczestnicy Światowych Dni Młodzieży to także użytkownicy portali społecznościowych, twórcy memów i miłośnicy nowych technologii. Czy Kościół powinien zatem dostosować sposób przekazu do nowych środków komunikacji? I czy takie działanie nie czyni z religii produktu? Innymi słowy – czy Kościół powinien być nowoczesny?

O tym właśnie będzie mowa podczas kolejnej debaty z cyklu „Innymi słowy”. W dyskusji wezmą udział: Marta Brzezińska-Waleszczyk, OP Paweł Krupa, dr Michał Łuczewski i Grzegorz Górny.

Zapraszają Barbara Schabowska, Tomasz Kempski i dr Marek Kochan.

„Innymi słowy” – piątek, 15 lipca, godzina 19:00, Studio S4 w głównej siedzibie Polskiego Radia przy al. Niepodległości 77/85. Wejściówki można otrzymać po zgłoszeniu na adres debata@polskieradio.pl.

Audycja do wysłuchania na antenie Dwójki w sobotę, 16 lipca o godzinie 22:00.

Audycja powstaje przy współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *