Radiowa Jedynka ogłasza konkurs na prowadzącą audycję „Gimnastyka poranna”

1 lutego Program 1 Polskiego Radia powrócił do tradycji porannej gimnastyki. Do wspólnego ćwiczenia od poniedziałku do piątku o godz. 5.50 zachęcają już młodzi, wysportowani i aktywni propagatorzy zdrowego stylu życia: Piotr Galus oraz Łukasz Owczarski. Teraz Jedynka szuka również nowej prowadzącej, która będzie współtworzyć kultową audycję.

Kto ma szansę dołączyć do grona prowadzących i motywować słuchaczy Programu 1 Polskiego Radia do porannych aktywności?

Udział w konkursie polega na dokonaniu zgłoszenia poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: gimnastyka@polskieradio.pl, w którym osoba zgłaszająca się poda: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail. Zainteresowane kandydatki powinny też zamieścić krótki opis swojej osoby oraz załączyć maksymalnie 60-sekundowe demo (materiał filmowy), na którym osobiście zaprezentują i opowiedzą o zestawie ćwiczeń, które wykonują.

Chcielibyśmy, aby do drużyny „Gimnastyki porannej” dołączyła mistrzyni fitnessu, pilatesu lub jogi. Dziewczyna, która swoją sportową pasją potrafi zainteresować nawet najbardziej opornych. Szukamy kogoś, kto swoim głosem uruchomi chęć do aktywności fizycznej i zmian w swoim życiu. Jesteśmy otwarci na propozycje – mówi Piotr Galus, trener i dziennikarz, prowadzący audycję.

Jury dokonując oceny zgłoszeń weźmie pod uwagę ich: oryginalność, kreatywność, pomysłowość, sposób prezentowania się przed kamerą, sposób mówienia i poprawność językową. Ze wszystkich nadesłanych kandydatur wyłoniona zostanie jedna prowadząca.

Zgłoszenia przyjmowane są od 25 lutego do 10 marca 2019 r. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją postanowień regulaminu dostępnego na stronie: polskieradio.pl/jedynka. Zwyciężczyni konkursu ogłoszona zostanie na antenie Programu 1 Polskiego Radia 18 marca 2019 r.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *