Radiowa Trójka zaprasza na koncert grupy NaVi

– Dzięki muzyce zespołu NaVi możemy poczuć się szczęśliwsi – mówi dziennikarz Polskiego Radia Zbigniew Krajewski. Już w najbliższą niedzielę 18 października pop-rockowa formacja z Mazowsza wystąpi w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Transmisja wydarzenia od godz. 19.05 – na antenie radiowej Trójki, a streaming wideo na stronie i Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.

Zespół NaVi powstał w 2010 roku, a już rok później rozpoczął współpracę z producentem muzycznym Michałem Grymuzą. W październiku 2012 grupa otrzymała tytuł zespołu tygodnia w konkursie „Wiesz co dobre” radiowej Trójki (pierwsze miejsce w głosowaniu internautów). Po trzech latach od debiutanckiego albumu „Siedem żyć” (2013), ukazała się ich druga płyta „Piorunochron” (2016). Jej tytuł nawiązuje do tekstów piosenek, które w większości dotyczą tematyki szukania własnego, bezpiecznego miejsca na świecie – zarówno w sferze fizycznej, jak i mentalnej.

W 2017 roku ukazało się (ponownie nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia) ich trzecie wydawnictwo „Introspekcje” – jak zwykle w przypadku tej grupy pełne melodyjnego i niebanalnego pop-rocka z elementami jazzu, bluesa i funky. W 2019 roku muzycy nawiązali współpracę z legendarnym autorem tekstów piosenek – Markiem Dutkiewiczem, który jest m.in. autorem słów do piosenki „Kłopot”, która stała się sporym przebojem. Obecnie grupa realizuje wspólne projekty z Grzegorzem Wilkiem, z którym koncertuje i nagrywa piosenki do nowego albumu. Niezmiennie znakiem rozpoznawczym NaVi jest charakterystyczny, mocny wokal Małgorzaty Walendy.

Początek koncertu (bez udziału publiczności) i transmisji na antenie Trójki w niedzielę 18 października od godz. 19.05. Streaming wideo na stronie i Facebooku stacji oraz kanale YouTube Polskiego Radia.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *