Radiozet.pl z podcastem „Psyche”

Do portfolio podcastów Radiozet.pl dołączył nowy zatytułowany „Psyche”. Jego autorkami są dziennikarki portalu – Monika Karbarczyk, Aleksandra Pucułek i Aleksandra Sobieraj.

W podcaście będą poruszane tematy z zakresu psychologii nadesłane przez czytelników lub ogniskujące debatę publiczną, a sprawę komentować będą zaproszeni eksperci.

W pierwszym odcinku rozmowa dotyczy otwartych związków, a opisywaną historię komentuje doktor Julita Czernecka, socjolożka z Uniwersytetu Łódzkiego, zajmująca się tematyką związków.

To kolejny podcast, który redakcja Radiozet.pl zaoferowała swoim odbiorcom. Do tej pory największą popularnością cieszyły się podcasty: „Podejrzani Politycy” (Radosław Gruca i Michał Piasecki), „Podejrzani Politycy Extra” (Radosław Gruca i Mariusz Gierszewski), „Biznes. Między wierszami” (Katarzyna Witwicka, Agnieszka Zaręba i Michał Tomaszkiewicz), a także „Machina Władzy” (Błażej Makarewicz i Mikołaj Pietraszewski).

Podcasty redakcji Radiozet.pl regularnie odtwarzane są około miliona razy miesięcznie na wszystkich platformach streamingowych. W styczniu br. „Podejrzanych Polityków” odtworzono ponad 600 tys. razy.

Nowe odcinki „Psyche” będą pojawiać się w piątki. Całej serii można słuchać na player.radiozet.pl, Spotify, Apple Podcast, a także na YouTubie Radia ZET.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *