Radosław Drozda odchodzi z Grupy Eurozet

Radosław Drozda (Eurozet Live) zakończył stałą współpracę z Grupą Eurozet na mocy porozumienia stron. Będzie ją kontynuował na zasadach projektowych, między innymi przy tegorocznym BMW Jazz Club, którego był szefem przez trzy kolejne edycje.

Blisko sześć lat w Eurozet to fantastyczny zawodowy czas. Lato ZET i Dwójki, Start do Nart, Cała Polska Śpiewa Kolędy czy BMW Jazz Club to tylko niektóre projekty, przy których mogłem wykazać się doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem. Za tę szansę dziękuję wszystkim osobom, które mi ją umożliwiły oraz całemu zespołowi, z którym miałem przyjemność pracować – powiedział Radosław Drozda.

Radosław Drozda związany jest z radiem od 1997 roku. Do Eurozet dołączył w kwietniu 2010 roku, gdzie pracował na stanowisku Managera Komunikacji Marketingowej Projektów Zewnętrznych. Przez blisko 6 lat współtworzył „Lato ZET i Dwójki”, „Cała Polska Śpiewa Kolędy”, „Start Do Nart”. Od 2011 roku kierował projektem BMW Jazz Club realizowanym przez Eurozet Live. Był również odpowiedzialny za kontakt i bookowanie artystów do projektów zewnętrznych realizowanych przez grupę Eurozet (LZiD, CPŚK, „Hit Biało-Czerwonych”, „Mamy Maj”, „ZET Cafe”). Wcześniej Drozda był Dyrektorem Marketingu Radia WAWA oraz Dyrektorem ds. Zakupów Mediów w Grupie Radiowej Time. Od 2007 roku jest wspólnikiem w Agencji Artystycznej 4 Music.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *