Rafał Brzozowski poprowadzi „Koło Fortuny” w TVP2

We wrześniu Rafał Brzozowski zadebiutuje na antenie TVP2 jako prowadzący teleturniej „Koło Fortuny”. O jego nowej roli poinformowano w dzisiejszym wydaniu programu „Pytanie na Śniadanie”.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Rafałowi Brzozowskiemu w programie towarzyszyć będzie wyjątkowa kobieta. Widzowie poznają ją we wrześniu podczas premierowego odcinka.

Czym zaskoczy widzów polska edycja, której premierę zaplanowano na wrzesień 2017 roku? Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu, atrakcyjne nagrody i dwie indywidualności w roli prowadzących – wszystko to złoży się na nowoczesne, dynamiczne show, łączące elementy rywalizacji i znakomitej rozrywki.

Uczestnicy „Koła fortuny” mogą wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka będzie miał szansę wyjechać ze studia nowym samochodem.

Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie na adres: kolofortuny@tvp.pl .

Koło Fortuny to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998  i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Od 1975 Koło Fortuny nieprzerwanie, z sukcesem emitowane jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie zagościło w Niemczech, Holandii i Turcji. W Hiszpanii wyemitowana zostanie 15. seria teleturnieju, w Gruzji 6., a w Grecji 4.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *