Rafał Mroczek i pies Lizak wygrali program „Przygarnij Mnie”

W niedzielny wieczór, 31 maja 2015 roku w TVP2 HD odbył się finał programu „Przygarnij Mnie”. Program o adopcji psów wygrali aktor Rafał Mroczek i jego pies Lizak.

Cieszę się, że wspólnie z Lizakiem zdobyliśmy największą liczbę punktów, ale w tym programie nie ma przegranych. Dzięki „Przygarnij Mnie’ każdy uczestnik zyskał prawdziwego przyjaciela na całe życie, a nasze psy miłość i dom, na które zasługuje każdy zwierzak mieszkający w schronisku – mówi Rafał Mroczek.

Dzięki naszemu programowi nowy dom znalazły kolejne bezdomne zwierzęta. Wierzę, że to dopiero początek wielkiego ruszenia i coraz więcej osób zdecyduje się na odpowiedzialną adopcję. Dzięki temu zyskują nie tylko zwierzaki ze schronisk, ale także my – ludzie. Każdy z uczestników „Przygarnij Mnie” jest tego najlepszym dowodem. Lizak wniósł do mojego życia wiele pozytywnego zamieszania i radości. To dopiero początek naszej wspólnej drogi – dodaje aktor.

Decyzją Rafała Mroczka nagroda główna – voucher o wartości 50 tysięcy złotych na wyposażenie gabinetu weterynaryjnego – trafi do schroniska w Korabiewicach, działającego przy fundacji Viva! Akcja dla zwierząt.

Dzięki sponsorom zaangażowanym w program „Przygarnij Mnie”, udało się pomóc także innym tego typu placówkom. Do schronisk w różnych częściach kraju trafiło ponad 10 ton karmy oraz leki i obroże przeciwpchelne oraz przeciwkleszczowe dla setek zwierząt.

Głęboko wierzę w to, że ten program zmieni podejście Polaków do bezdomnych psów. Pamiętajcie, trzeba czynnie działać i aktywnie, nie tylko myśleć „och, jakie biedne pieski”. Bierzcie sprawy w swoje ręce. Bierzcie psiska ze schroniska – apeluje Dawid Zawadzki, aktor, uczestnik programu „Przygarnij mnie”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *