Raw Air – każdy skok od piątku na żywo tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Dziesięć dni skoków narciarskich z rzędu? To możliwe tylko w Eurosporcie! Już w piątek 6 marca rozpocznie się najbardziej wyczerpujący cykl w Pucharze Świata, czyli Raw Air. Do niedzieli 15 marca kibiców czekają kwalifikacje i konkursy kolejno w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund, gdzie poznamy także zdobywcę Kryształowej Kuli. Każdy skok Raw Air na żywo pokaże wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player!

Sprawdź godziny transmisji PŚ w skokach w PROGRAMIE TV

Raw Air to pasjonujący cykl organizowany na czterech skoczniach w Norwegii. W ciągu 10 dni skoczkowie będą rywalizować kolejno w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund. Do klasyfikacji generalnej liczy się nota za każdy skok w kwalifikacjach oraz konkursach. Tylko na antenie Eurosportu 1 oraz w Eurosport Playerze widzowie będą mogli obejrzeć cały turniej, który potrwa od 6 do 15 marca. Kibicom skoków narciarskich towarzyszyć będzie znakomity duet komentatorski Marek Rudziński – Igor Błachut. Eurosport zaprosi również na relacje ze studia z udziałem ekspertów stacji na czele z Jakubem Kotem. Przez cały cykl reporterem w Norwegii będzie Kacper Merk, a podczas rywalizacji w Vikersund dołączy do niego Jakub Kot.

Tegoroczny Raw Air jest szczególny ponieważ zaplanowany na 15 marca konkurs w Vikersund będzie zarazem ostatnimi zawodami w tegorocznym Pucharze Świata. Przed rozpoczęciem cyklu faworytem w wyścigu o Kryształową Kulę jest Austriak Stefan Kraft, który o ponad 100 punktów wyprzedza Niemca Karla Geigera. Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Dawid Kubacki, a na piątej pozycji jest Kamil Stoch.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Sezon zimowy na antenie Eurosportu potrwa do 22 marca 2020 roku. Po pełnych transmisjach z cyklu Raw Air widzów czekają jeszcze m.in. mistrzostwa świata w lotach narciarskich. Więcej informacji o sportach zimowych, w tym materiały wideo, artykuły, analizy i wywiady na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *