Reality show „Przyjaciel do zadań specjalnych” w TVP1

Ona piękna młoda i aktywna. On w podeszłym wieku, schorowany i samotny. Co się stanie, gdy ich losy się splotą? Fascynujące spotkania, ciekawi bohaterowie i zaskakujące sytuacje w nowym reality show „Przyjaciel do zadań specjalnych” od niedzieli 26 marca w TVP1.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP1

„Przyjaciel do zadań specjalnych” to intrygujący, pełen emocji program rozrywkowy. Świat ludzi starszych, niepełnosprawnych i samotnych oraz młodych, pełnych energii, których życie polega na sprawianiu sobie przyjemności. Jak będą wyglądać ich spotkania i czy zaprzyjaźnią się ze sobą? Bohaterowie otrzymają także zadanie specjalne, które wspólnie będą musieli wykonać.

W pierwszym odcinku widzowie poznają 93-letniego powstańca warszawskiego Pana Jerzego i Olę, której świat skupiony jest wokół imprez z przyjaciółmi. Czy są w stanie zaopiekować się sobą i co wyniknie z ich spotkania?

„Przyjaciel do zadań specjalnych”

Premiera: niedziela, 26 marca, godzina 16:15

Najnowsze odcinki na vod.tvp.pl.

Źródło: Telewizja Polska

One Comment on “Reality show „Przyjaciel do zadań specjalnych” w TVP1”

  1. Szkoda że osoby niepełnosprawne trzeba pokazywać w TV jak egzotyczne gatunki ryb w akwarium. Niepełnosprawny to człowiek jak każdy inny. Żyjąc zapominamy że wystarczy chwila i można stać się taka osoba i być zależnym od innych. Niepełnosprawność to pochodna ograniczeń. Czynmy świat przyjazniejszym i pozbawionym takich barier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *