Rekordowe wyniki słuchalności Radia TOK FM

Już ponad 700 tys. osób słucha codziennie Radia TOK FM. Z najnowszego raportu Radio Track, przygotowanego przez MillwardBrown SMG/KRC, wynika, że stacja w okresie listopad 2015 – styczeń 2016 roku odnotowała rekordowe wyniki słuchalności – jej udział w czasie słuchania wyniósł 1,8%, zasięg dzienny – 2,3%, a zasięg tygodniowy – 8,2%.

Radio TOK FM to coraz mocniejsza marka na rynku radiowym i w gronie mediów informacyjnych w Polsce. Historyczny rekord stacji pod względem słuchalności to zasługa zaangażowanej pracy całego zespołu TOK FM, który pod kierownictwem Kamili Ceran od czterech lat tworzy świetny, unikalny program. Każdego tygodnia 2 mln 480 tys. Polaków słucha Radia TOK FM, potwierdzając, że jest to dla nich pierwsze radio informacyjne – mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.

Radio TOK FM to pierwsze radio informacyjne w Polsce, które nadaje obecnie w 19 miastach. Programów stacji można też słuchać dzięki aplikacji Radia TOK FM dostępnej na urządzeniach z systemem iOS, Android i Windows 8.

Uzupełnieniem oferty Radia TOK FM jest portal informacyjny Tokfm.pl.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *