Rekordowy weekend Jedynki

Nowy serial, kończąca się pierwsza seria popularnego programu, najszybszy program informacyjny w Polsce ustanawiały w miniony weekend – przedostatni w listopadzie – nowe rekordy oglądalności w TVP1.

Losami miłości Antonii i Hansa w niemieckim serialu „Afryka – za głosem serca” już w pierwszym z czterech odcinków tego nowego serialu zainteresowało się 2 mln 850 tys. widzów (udziały 17,5%).

Program „Rolnik szuka żony”, który Jedynka emitowała w niedziele o godzinie 21:30, od początku notował ogromne wzrosty widowni. Ale prawdziwie rekordową liczbę widzów zyskał finałowy odcinek, 23 listopada 2014 roku. O tym, czy i który z rolników odda swoje serce, chciało dowiedzieć się aż 4 mln 841 tys. widzów (udziały – 29,7%). Średnia dla wszystkich 12 wydań programu wyniosła zaś 3 mln 620 tys widzów (udziały – 23,7%). Jedynka już przygotowuje drugą edycję programu „Rolnik szuka żony”. Rolnicy już mogą zgłaszać swój udział – szczegóły na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl.

W minioną sobotę z kolei ogromnym zainteresowaniem cieszył się także „Teleexpress”, zyskując najlepszy wynik w jesiennej ramówce. Jego informacjami z kraju i ze świata zainteresowało się 5 mln 271 tys. widzów (udziały wyniosły 41%). Średnio od 1 września najszybszy program informacyjny oglądało 3 mln 424 tys. widzów (udziały – 34%).

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *