W każdą środę o godzinie 18:00 HIP HOP TV nadaje nowy program “RELA[K]CJA”, w którym jako prowadzący pojawią się: Tomasz Kleyff, dyrektor programowy stacji, znany jako Człowiek Nowej Ery, Maciej Gnatowski, czyli Wujek Samo Zło, oraz Filip “Rudanacja” Antonowicz.

“RELA[K]CJA” to magazyn hiphopowy, w którym prezentowane są najciekawsze wydarzenia z Polski. W programie znajdują się m.in. relacje z festiwali, koncertów gwiazd zagranicznych, making ofy z planów klipów, skróty z bitew i pojedynków (breakdance, freestyle, graffiti jamy). W każdym odcinku prezentowane są także wywiady z artystami występującymi podczas danego wydarzenia, jak i fragmenty ich występów.

Program prowadzą naprzemiennie: Tomasz “CNE” Kleyff, dyrektor programowy kanału, raper i producent telewizyjny, raper Maciej “WSZ” Gnatowski i dziennikarz muzyczny Filip “Rudanacja” Antonowicz. Premierowy odcinek został wyemitowany na antenie stacji 26 października 2016 roku. Powtórki “RELA[K]CJA” oglądać można w czwartki o godzinie 21:00, soboty o godzinie 14:00 i poniedziałki o godzinie 18:00.

“RELA[K]CJA” to kolejna propozycja programowa w HIP HOP TV. 21 października swoją premierę miała lista przebojów “Dycha sztosów”, którą prowadzi raper i freestyle’owiec Jakub “Flint” Nowak.

Źródło: Grupa ZPR Media

Share and Enjoy !

0Shares
0 0