„RELA[K]CJA” w HIP HOP TV

W każdą środę o godzinie 18:00 HIP HOP TV nadaje nowy program „RELA[K]CJA”, w którym jako prowadzący pojawią się: Tomasz Kleyff, dyrektor programowy stacji, znany jako Człowiek Nowej Ery, Maciej Gnatowski, czyli Wujek Samo Zło, oraz Filip „Rudanacja” Antonowicz.

„RELA[K]CJA” to magazyn hiphopowy, w którym prezentowane są najciekawsze wydarzenia z Polski. W programie znajdują się m.in. relacje z festiwali, koncertów gwiazd zagranicznych, making ofy z planów klipów, skróty z bitew i pojedynków (breakdance, freestyle, graffiti jamy). W każdym odcinku prezentowane są także wywiady z artystami występującymi podczas danego wydarzenia, jak i fragmenty ich występów.

Program prowadzą naprzemiennie: Tomasz „CNE” Kleyff, dyrektor programowy kanału, raper i producent telewizyjny, raper Maciej „WSZ” Gnatowski i dziennikarz muzyczny Filip „Rudanacja” Antonowicz. Premierowy odcinek został wyemitowany na antenie stacji 26 października 2016 roku. Powtórki „RELA[K]CJA” oglądać można w czwartki o godzinie 21:00, soboty o godzinie 14:00 i poniedziałki o godzinie 18:00.

„RELA[K]CJA” to kolejna propozycja programowa w HIP HOP TV. 21 października swoją premierę miała lista przebojów „Dycha sztosów”, którą prowadzi raper i freestyle’owiec Jakub „Flint” Nowak.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *