Rock Radio ze składanką „Anatomia Rocka”

Na początku grudnia 2015 roku do sklepów trafił pierwszy, dwupłytowy album Rock Radia – „Anatomia Rocka”. Zawiera on 35 najbardziej rozpoznawalnych i cenionych rockowych utworów, m.in. „Piece of My Heart” Janis Joplin, „Vicious” Lou Reeda, „Futurology” Manic Street Preachers czy „Space Oddity” zespołu Tymon and the Transistors. Album powstał przy współpracy z Sony Music Poland.

Piosenki, które znalazły się na dwupłytowym albumie „Anatomia Rocka”, wybrało muzyczne gremium Rock Radia – dziennikarze Monika Piasecka, Cezary Bielak i Mariusz Stelmaszczyk.

Dziadek Rock ma już na karku 60 lat. Na naszej składance sprawdzamy, czego nauczył on kolejne pokolenie i czym obecnie muzyka rockowa jest przyprawiana – wyjaśnia Monika Piasecka. – Składanka, którą przygotowaliśmy, pozwoli każdemu z nas wybrać się we własną muzyczną podróż – dodaje Mariusz Stelmaszczyk.

Pełną listę utworów z albumu „Anatomia Rocka” dostępna jest na Rockradio.pl.

Album „Anatomia Rocka” można kupić w dobrych sklepach muzycznych od 4 grudnia br. Słuchacze Rock Radia mogą go także wygrać podczas konkursów na antenie stacji.

Premierę albumu wspiera autopromocja w Rock Radiu i na Rockradio.pl, a także kampania w sieci kin Helios, magazynach „CKM” i „Playboy” oraz w serwisach z grupy Gazeta.pl.

Działania promocyjne zaplanowała Grupa Radiowa Agory.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *