ROMANCE TV startuje w PLAYER.PL

Od lipca najlepsze i najpopularniejsze filmy i seriale romantyczne, komediowe, medyczne, prawnicze i kryminalne ROMANCE TV są dostępne w PLAYER.PL. Widzowie mogą cieszyć się ulubionymi hitami ROMANCE TV i oglądać je w każdej chwili w internecie oraz na urządzeniach mobilnych.

Sprawdź ofertę kanału ROMANCE TV w PROGRAMIE TV

Od lipca najpopularniejsze filmy i seriale najbardziej romantycznej i kobiecej stacji ROMANCE TV są dostępne w ofercie serwisu PLAYER.PL. Kanał Romance TV można oglądać nie tylko na żywo, ale również skorzystać z bogatej biblioteki. Co więcej, wybrane filmy i odcinki seriali można pobrać na urządzenia mobilne.

Bardzo się cieszymy, że Romance TV jest już dostępny w player.pl. Dla widzów przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której znalazły się najlepsze programy stacji, np. kultowy serial medyczny „Górscy ratownicy” czy romantyczny „Hotel marzeń”. Jesteśmy przekonani, że nasze pięknie zrealizowane filmy i seriale przypadną do gustu widzom PLAYERA, a stacja ROMANCE TV zyska nowych, wiernych fanów. Serdecznie zapraszamy do oglądania – mówi Krzysztof Mikulski, CEO Romance TV Polska.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *