ROMANCE TV świętuje 40-lecie kultowego serialu „Statek marzeń”

Romance TV w listopadzie świętuje na antenie 40-lecie uwielbianego i bijącego rekordy popularności serialu romantycznego „Statek marzeń”. To wyjątkowa produkcja, która zabiera widzów do najdalszych i najpiękniejszych zakątków świata, gdzie bohaterowie znajdują miłość. W każdy piątek miesiąca o godz. 20.00 stacja wyemituje wyczekiwane przez widzów premierowe odcinki. Z kolei w każdą niedzielę będą pokazywane starsze odcinki „Statku marzeń” oraz serii „Rejs ku szczęściu”, który powstał na kanwie tej kultowej produkcji.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Po 40 latach wspaniałych i udanych rejsów o serialu „Statek marzeń” można śmiało powiedzieć, że stał się flagową i kultową produkcją telewizji Romance TV. To pełna emocji i zwrotów akcji seria filmów telewizyjnych, których popularność nie maleje od 1981 roku, kiedy to wyemitowano pierwszy z nich. Załoga statku w każdym odcinku zabiera widzów w podróż do niezwykłych i urzekających miejsc, gdzie po wielu perypetiach bohaterowie odnajdują wielką miłość.

Przez ostatnie 40 lat w statek marzeń wcieliło się 5 wycieczkowców i dowodziło nimi 5 wspaniałych kapitanów, między innymi Siegfried Rauch jako kapitan Jakob Paulsen oraz Sascha Hehn, który z przełożonego stewartów awansował do stopnia kapitana, Victora Burgera. Zresztą, na „Statku marzeń” przez wszystkie te lata przewinęła się niemalże cała niemiecka aktorska śmietanka filmowa, a Haraldowi Schmidtowi życie na morzu tak bardzo przypadło do gustu, że przez wiele lat wcielał się w postać dyrektora rejsów, Oskara Schifferle. Ogromna popularność filmu, do którego pomysł Wolfgang Rademann zaczerpnął z seriali: enerdowskiego „Na morzu” i amerykańskiego „Statku miłości”, sprawiła, że stał się on inspiracją do powstania spin-offu – serii filmów „Rejs ku szczęściu”, w którym organizatorzy wesel zajmują się aranżacją uroczystości ślubnych na pokładzie statku.

Sprawdź godziny emisji filmu „Statek marzeń – Kanada” w PROGRAMIE TV

Pragnąc godnie uczcić 40-lecie „Statku marzeń”, Romance TV wyemituje w każdy piątek miesiąca o godz. 20.00 premierę telewizyjną serialu. Tym razem widzowie będą podróżować na Seszele, Malediwy, do Kapsztadu i Maroka. Z kolei w niedzielne popołudnia stacja pokaże starsze odcinki „Statku marzeń oraz „Rejsu ku szczęściu”.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *