Romantyczne filmy i seriale w TVP Kobieta

Od sierpnia w każdy piątek o godz. 21:30 TVP Kobieta zaprasza widzów do oglądania pełnych miłosnych historii produkcji wśród nich m.in.: „Księga miłości”, „Miłość na urodziny” oraz „Iskry miłości”.

Sprawdź godziny emisji serialu „Dzikie pszczoły” w PROGRAMIE TV

Już 5 sierpnia o godz. 21:30 TVP Kobieta zaprasza na pierwszy film pt. „Księga miłości”. To historia Henry’ego, który traci ukochaną żonę. Próbując uporać się z niespodziewaną śmiercią żony, postanawia wypełnić złożoną ukochanej obietnicę. Czy mężczyzna odnajdzie szczęście?

W kolejny piątek, 12 sierpnia na widzów TVP Kobieta czeka kolejna porcja uczuć w melodramacie „Powiew miłości”. Autumn Carlisle zmuszona do sprzedaży swojego rodzinnego domu poznaje nowego właściciela posiadłości. Jest nim przystojny stolarz Jake. Czy tych dwoje połączy uczucie?

19 sierpnia antena zaprasza na kolejny romantyczny seans, podczas którego widzowie będą mogli obejrzeć „Miłość na urodziny”. Gwen zbliża się do trzydziestki i marzy o tym, by jej chłopak wreszcie się jej oświadczył. Czy życzenie bohaterki się spełni?

W ostatni piątek miesiąca, 26 sierpnia TVP Kobieta zaprasza na „Iskry miłości” z Meghan Markle w roli dziennikarki, Amy. To burzliwa historia pewnego uczucia, opowiedziana z dużą dozą humoru i uśmiechu. Amy wraca po siedmiu latach do miejscowości, w której się wychowała, aby napisać artykuł o swoich rodzinnych stronach. Na miejscu czekają na nią nie tylko wspomnienia, ale również były chłopak. Czy dawne uczucie powróci?

Widzowie TVP Kobieta romantyczne historie będą mogli oglądać również w serialach: „Dzikie pszczoły” (poniedziałek – piątek godz. 17:50), „Wspaniałe stulecie” (poniedziałek – piątek godz. 19:30), „Sześć sióstr” (codziennie o godz. 20:30), „Więzień miłości” (poniedziałek – piątek godz. 07:45) oraz „M jak Miłość” (poniedziałek – piątek godz. 8:45).

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Filmy „Powiew miłości”, „Miłość na urodziny”, „Iskry miłości” oraz seriale dostępne również na vod.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *