Romantyczne premiery andrzejkowe i przedświąteczne w ROMANCE TV

Nie ma piękniejszego i bardziej magicznego okresu w roku niż Andrzejki i Boże Narodzenie, więc Romance TV, pragnąc umilić widzom oczekiwanie na te dni, już pod koniec listopada startuje z przedświątecznymi hitami! Stacja wyemituje romantyczne premiery andrzejkowe i z okazji nadchodzącej Gwiazdki. Moc miłości, wzruszeń i śmiechu gwarantowana!

Sprawdź godziny emisji filmu „O Jasiu Mocarzu” w PROGRAMIE TV

Przedświąteczny czas jest baśniowy. Wpisując się w ten klimat, Romance TV w każdą niedzielę zaprezentuje widzom czarujące adaptacje filmowe najpopularniejszych, powszechnie znanych baśni, co jeszcze bardziej wzmocni oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia. Serię baśni filmowych rozpocznie premiera telewizyjna „O Jasiu Mocarzu”, której akcja rozgrywa się w cudownym, pełnym magii lesie. Widzowie zobaczą ten piękny film w niedzielę 28 listopada o godz. 13.00.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Natomiast ostatni dzień listopada to Andrzejki. Święty Andrzej jest między innymi patronem małżeństw i orędownikiem zakochanych. Wigilia świętego Andrzeja jest więc szansą, by dowiedzieć się, jak w przyszłości ułoży się nasze życie uczuciowe. Z tej okazji, we wtorek 30 listopada o godz. 20.00 Romance TV zaprezentuje swoim widzom premierowo komedię romantyczną „Między młotem a kowadłem”, która udowodni, że życie jest pełne niespodzianek i nigdy nie wiemy, z której strony zaskoczy nas miłość.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *