Rośnie zainteresowanie znakiem towarowym TVP ABC

Znak towarowy kanału dziecięcego Telewizji Polskiej – TVP ABC – pojawił się na produktach znanego producenta wód mineralnych w Polsce. Produkty, podobnie jak kanał TVP ABC skierowane są do najmłodszego odbiorcy i opatrzono je grafiką czołówki, której bohaterami są Anakonda, Bocian i Cielaczek.

To nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie oparte na sprzedaży licencji do znaku towarowego realizowane przez Biuro Handlu.

Na rynku dostępnych jest już kilka produktów ze zwierzątkowym abecadłem, a w marcu 2015 roku ukazał się pierwszy numer magazynu edukacyjnego TVP ABC, skierowany dla dzieci i rodziców.

Zainteresowanie znakami towarowymi TVP rośnie. Obecnie w Dziale Merchandisingu Biura Handlu negocjowanych jest kilka umów ze znaczącymi na rynku producentami nie tylko artykułów spożywczych, ale również gier, zabawek, czy przyborów szkolnych.

Kanał TVP ABC, który uruchomiony został 15 lutego 2014 roku dziś bywa najchętniej oglądanym przez dzieci i wybieranym przez rodziców kanałem na polskim rynku telewizyjnym.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *