Rusza konkurs Czwórka PREZENTuje

Radiowa Czwórka każdego dnia między 5 a 24 grudnia będzie rozdawać atrakcyjne nagrody. W tym roku króluje sprzęt audio: słuchawki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, radioodbiorniki i urządzenia umożliwiające odbiór DAB + w samochodach. Aby wygrać, wystarczy uważnie słuchać audycji anteny, śledzić jej media społecznościowe oraz zaglądać na stronę czworka.polskieradio.pl.

Czwórka PREZENTuje, czyli już po raz piąty zaprasza swoich słuchaczy do sięgnięcia po wartościowe nagrody. W ciągu niecałych trzech tygodni poczynając od najbliższej soboty (5.12.) antena przeprowadzi aż siedem zabaw sms-owych, trzy quizy, które będą uruchamiane stopniowo na stronie czworka.online oraz trzy konkursy na facebooku. W puli znajduje się łącznie 51 nagród: słuchawki, głośniki bluetooth, radioodbiorniki oraz adaptery DAB+ przydatne w samochodach.

Konkursy sms-owe będą uruchamiane podczas audycji „Stacja Nauka”, „Czat Czwórki”, „Hejterska 4” oraz „TOP – Trochę Optymizmu Popołudniem”. Tu szczególnie przyda się kreatywność – słuchacze z podanego przez prowadzącego zestawu czterech przedmiotów będą mieli za zadanie wymyślić ciekawy prezent, jaki można z nich stworzyć, a następnie podzielić się swoim pomysłem w wiadomości tekstowej. Fantazji będą wymagały również niebanalne pytania zadawane na facebooku Czwórki, a konkurs w formie quizu na stronie Czwórki szczególnie przypadnie do gustu sprawnym internautom: odpowiedzi na pięć przygotowanych pytań ukryte będą w różnych zakładkach na stronie Czwórki.

Wszelkie zasady dostępne są w regulaminach. Udział w konkursie oznacza ich akceptację. Zabawa potrwa aż do Wigilii Bożego Narodzenia.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *