Rusza turniej INEA CUP 2016

Kochasz kopać piłkę, chciałbyś jak Lewandowski zrobić międzynarodową karierę? Już teraz możesz sprawdzić swoje umiejętności. Rusza Wielkopolski Turniej Orlika INEA CUP 2016. Podczas dwumiesięcznych zmagań, na ponad stu Orlikach w całej Wielkopolsce, rozegranych zostanie aż tysiąc meczów piłkarskich. Wielki finał odbędzie się na boiskach przy INEA Stadionie – informuje organizator. Pierwsze spotkanie odbyło się już dziś na jednym z gnieźnieńskich Orlików.

To siódma edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika. W tym roku Turniej rusza w zupełnie nowej odsłonie – sponsorem wydarzenia została INEA, największy wielkopolski operator multimedialny. Jak w poprzednich latach patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego – Marek Woźniak. INEA CUP finansuje Samorząd Województw Wielkopolskiego, a organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”.

W rozgrywkach mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych ze wszystkich wielkopolskich gmin. Bój toczy się o najwyższą stawkę – tytuł najlepszej drużyny szkolnej 2016. Szczególna niespodzianka czeka na szkołę, której drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Wielkopolskiego Turnieju Orlika INEA CUP 2016 w kategorii piłka nożna. Szkoła zwycięskiego zespołu będzie mogła wyznaczyć delegację uczniów, która przed jednym z wrześniowych meczów wyprowadzi LECHA na murawę boiska INEA Stadionu. Jest to okazja do spotkania swojego piłkarskiego autorytetu twarzą w twarz.

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach turniejowi piłkarskiemu towarzyszy turniej streetballa, a także piłki plażowej dla uczennic wielkopolskich gimnazjów.

Organizator zaprasza młodych piłkarzy oraz kibiców do śledzenia profilu INEA CUP 2016 na facebooku – to okazja do zdobycia piłki nożnej z autografami całej drużyny Lecha, profesjonalnych koszulek oraz plakatów również z podpisami biało-niebieskich.

Terminarz rozgrywek dostępny jest na stronie internetowej http://inea-cup.pl/

Źródło: INEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *