Ruszają castingi do 4. edycji „Hell’s Kitchen” (grafika)

Mimo, że trzecia edycja „Hell’s Kitchen” jeszcze trwa, ruszyły właśnie castingi do kolejnej odsłony kulinarnego show Polsatu. Przesłuchania odbędą się w 16 miastach Polski.

Białystok, Łódź, Katowice, Olsztyn, Kielce, Częstochowa, Trójmiasto, Kraków, Opole, Szczecin, Rzeszów, Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Poznań i Warszawa – w tych miastach już od przyszłego tygodnia odbywać się będą castingi do czwartej edycji „Hell’s Kitchen – Piekielnej Kuchni”. Zgłaszać się można także drogą mailową. Wystarczy wypełnić ankietę (do pobrania z oficjalnego fanpage’u programu), dołączyć swoje zdjęcie i wylać na adres zgloszenia@hellskitchen.com.pl.

Do programu mogą zgłaszać się zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. Najważniejsza jest pasja do gotowania, silny charakter oraz chęć wygrania 100 tysięcy złotych oraz pracy u boku Wojciecha Modesta Amaro.

Wielki Finał trzeciej edycji „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” już 12 maja 2015 roku. Kto wygra 100 tysięcy złotych oraz pracę w restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro? Werdykt, na żywo, poznamy już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie.

polsathellskitchen4casting

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *