Ruszają zapisy na Wielki Casting MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+ do drugiej, odświeżonej edycji muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”. Impreza odbędzie się w 10 miastach w Polsce w dwa kolejne weekendy: 20-21 maja oraz 27-28 maja.

Sprawdź ofertę kanału MiniMini+ w PROGRAMIE TV

Rybka MiniMini szuka 76 roztańczonych i rozśpiewanych dzieci w wieku 5 – 10 lat, które chcą wystąpić w drugiej edycji muzyczno-tanecznej produkcji „Wygibajki”. Casting MiniMini+ to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do dobrej zabawy. Na najmłodszych czekać będą liczne gry i zabawy oraz Rybka MiniMini.

Tegoroczne castingi są już drugą edycją konkursu. Pierwszy Wielki Casting MiniMini+ cieszył się ogromnym zainteresowaniem – udział w nim wzięło ponad 2000 dzieci. W tym roku stacja odwiedzi 10 miast: Warszawę, Kraków, Białystok, Lublin, Rzeszów oraz Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin i Toruń.

Program muzyczny z udziałem finalistów zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. Nową prowadzącą „Wygibajek” będzie Kasia Klich. Piosenkarka angażuje się w liczne muzyczno-edukacyjne projekty dla najmłodszych. Jest autorką tekstów i ilustracji do książki z płytą CD „Bajkowa Drużyna”, która zdobyła wielu dziecięcych fanów w Polsce.

W każdym odcinku uczestnicy będą uczyć się innego układu tanecznego oraz wykonywać nową piosenkę, skomponowaną przez Filipa Jaślara – skrzypka z grupy MoCarta, autora piosenek i prowadzącego pierwszą edycję programu.

Rejestracja online do Wielkiego Castingu MiniMini+ odbędzie się w 4 turach, które startują: 10 kwietnia, 20 kwietnia, 5 maja i 15 maja, zawsze o godzinie 10:00. O dostaniu się na Casting decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dotyczące lokalizacji wydarzenia w poszczególnych miastach, a także wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.casting.miniminiplus.pl

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *