Ruszają zdjęcia do serialu Polo TV „Miłość w rytmie disco” (grafika)

18 lipca 2014 roku padnie pierwszy klaps na planie serialu scripted-docu „Miłość w rytmie disco”, realizowanym na zlecenie Polo TV. Zdjęcia potrwają do końca wakacji. Produkcja trafi do jesiennej ramówki stacji.

„Miłość w rytmie disco” to 11-odcinkowa historia trojga przyjaciół okraszona dużą dawką muzyki disco i disco polo. Akcja serialu dzieje się w jednym z klubów w małym miasteczku Polski. Główną bohaterką jest młoda, skromna i sympatyczna Nicola, która właśnie rozpoczęła pracę w charakterze kelnerki w klubie nocnym. Zaprzyjaźnia się – choć nie od razu – z ochroniarzem Daro i barmanem Pawłem. We trójkę będą obserwatorami i uczestnikami życia w nocnym klubie.

„Miłość w rytmie disco” to pierwsza taka produkcja realizowana dla Polo TV przez Endemol Polska Sp. z o.o. Scenariusz do serialu napisali: Przemysław Pilarski, Stefan Rokita, Konrad Sztuka i Bartosz Sztybor. Reżyserują go Sławomir Sochacki i Ryszard Machnik.

Historie, które opowiemy w „Miłości w rytmie disco”, z pewnością będą bliskie naszym widzom. W serialu pojawią się wątki obyczajowe, miłosne, a także i kryminalne – mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy Polo TV. – Jesteśmy przekonani, że produkcja stanie się znaczącym wydarzeniem tej jesieni.

Dużą rolę oprócz fabuły będzie odgrywała muzyka. – Polo TV jako producent zadbało o oprawę muzyczną. W serialu widzowie usłyszą swoje ulubione piosenki znane z anteny naszej stacji. Ponadto tylko u nas widzowie zobaczą premierę telewizyjną teledysku Radka Liszewskiego „Zniosłem tyle kłamstw” – zapowiada Stanisław Drozdowski.

Zdjęcia do „Miłości w rytmie disco” realizowane są głównie w warszawskim Klubie Explosion przy ul. Wał Miedzeszyński 646, jednym z najbardziej discopolowych klubów w Polsce, doskonale znanym widzom Polo TV z racji organizowanych co roku koncertów urodzinowych stacji.

polotvmiloscwrytmiedisco

Źródło: Lemon Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *