Ruszyła kampania „LOVE Cartoon Network”

Rusza kampania „LOVE Cartoon Network”, w której stacja zachęca dzieci i ich rodziny do pokazania, za co kochają Cartoon Network. Wystarczy nagrać krótki filmik i przesłać go na stronę www.cartoonnetwork.pl/loveCN. Trwająca miesiąc akcja wizerunkowa jest zapowiedzią jesiennej ramówki kanału. Kampanię promuje spot telewizyjny.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Zadaniem fanów stacji jest nagranie filmu przedstawiającego ich ulubione scenki z kreskówek Cartoon Network i przesłanie go na stronę www.cartoonnetwork.pl/loveCN. Dzieci mogą zaangażować swoich bliskich: rodziców, dziadków, co sprawi, że praca będzie jeszcze bardziej kreatywna, a zabawa większa. Autorzy najciekawszych pomysłów będą mieć szanse obejrzenia swoich filmów na antenie Cartoon Network.

Na potrzeby kampanii powstał spot ukazujący emocje i styl życia rodziny, która uwielbia kreskówki Cartoon Network i się z nimi identyfikuje. Jest on odzwierciedleniem strategii programmingowej kanału, w której każdy znajdzie coś dla siebie: najmłodsi widzowie obejrzą swoje seriale rano przed pójściem do szkoły, propozycje dla całej rodziny emitowane będą popołudniami, a uwielbiane przez starszych widzów kreskówki takie jak „Pora na przygodę” oraz „Steven Universe” – wieczorem. Spot zostanie wyemitowany w telewizji: w wybranych kanałach nc+ (Canal+ Sport, Canal + Sport 2 Ale Kino+, PLANETE+, DOMO+, Kuchnia+, nSport), w Polsacie, TV 4 i TV 6. Pojawi się także w sieciach kin Multikino i Cinema City oraz w Internecie. Za produkcję i kreację spotu odpowiada Turner, media kupił i zaplanował MediaOn.

Inspiracji do nagrania rodzinnych filmików dostarczy fanom już od września jesienna ramówka Cartoon Network, pełna uniweralnego humoru i kreskówek pobudzących wyobraźnię. Już 18 września na antenie stacji premiera serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”, który powstał w oparciu o kinową produkcję Sony Pictures Animation o tym samym tytule. Akcja kreskówki dzieje się przed wydarzeniami z filmu, a szalone przygody młodego naukowca Flinta Lockwooda to doskonała propozycja dla całej rodziny. Tej jesieni w Cartoon Network nie zabraknie również kolejnych odcinków „Niesamowitego świata Gumballa”, serialu który niezmiennie ukazuje życie rodzinne w wyjątkowy dla siebie, nieco dziwaczny sposób. Nowe przygody uwielbianego przez wszystkich bohatera będzie można śledzić już od 11 września od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30. Cartoon Network nie zapomina również o wiernych fanach trzech przebojowych siostr: Bajki, Bójki i Brawurki. „Atomówki” powrócą na antenę i ponownie będą ratować świat przed złem od 25 września, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *