Ruszyły castingi do 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości”

Po sukcesie pierwszej i drugiej edycji „Love Island. Wyspa miłości”, czas na trzecią odsłonę najgorętszego reality show. Właśnie ruszają castingi do kolejnego sezonu. Szukamy nietuzinkowych singli, którzy pragną znaleźć miłość swojego życia i zaistnieć w świecie mediów oraz internetu. Emisję premierowych odcinków na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv zaplanowano na wiosnę 2021. Program poprowadzi Karolina Gilon.

Sprawdź godziny emisji audycji „Love Island. Wyspa miłości” w PROGRAMIE TV

Sukces programu tworzą wyjątkowi i charyzmatyczni uczestnicy, którzy zgłaszając się do show, chcą przede wszystkim znaleźć miłość swojego życia, przeżyć fantastyczną przygodę i dodatkowo zyskać sławę, a także fanów na swoich social mediach! Po raz kolejny single w wieku 18-35 lat mogą zostać częścią tego światowego hitu! Uczestników drugiej edycji – Julię i Dominika, Magdę i Igora, czy Oliwię i Mikołaja połączyło gorące uczucie i wciąż tworzą szczęśliwe związki. Z kolei Wyspiarze z pierwszego sezonu – Sylwia, Marietta, Monika, Paweł, czy Franek stale umacniają swoją pozycję w mediach społecznościowych, współpracują z markami komercyjnymi, jednocześnie spełniają swoje marzenia. Historie Wyspiarzy pokazują, jak wiele możliwości otwiera przed nimi Wyspa Miłości! Oni już wykorzystują swoją szansę. Teraz czas na kolejną grupę singli, którzy już wiosną zawitają na słoneczną Wyspę miłości, by rozpocząć randkowe zmagania i znaleźć swoją wymarzoną drugą połówkę!

„Love Island. Wyspa miłości” bije rekordy popularności na całym świecie! Każda kolejna edycja show, potwierdza, że format oparty na brytyjskiej licencji to fenomen kulturowy. Zdobywca prestiżowej nagrody BAFTA 2018 dla najlepszego reality show, oglądany na świecie przez dziesiątki milionów widzów jest doskonałym odzwierciedleniem współczesnych czasów. Pokazuje, jak młodzi ludzie flirtują i nawiązują relacje, zdobywają przyjaźnie.

To program, który na kilka tygodni łączy niezwykle zróżnicowaną grupę widzów – od nastolatków, studentów, absolwentów studiów wyższych, po całe rodziny. Widzowie programu podglądają uczestników, podziwiają ich, lubią ich oceniać, krytykować, a następnie swoje opinie wyrażają na profilach społecznościowych programu. Mogą również decydować o losach uczestników za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Użytkownicy, oprócz realnego wpływu na przebieg wydarzeń na Wyspie, mają dostęp do ekskluzywnych materiałów, niepublikowanych treści i ciekawostek o swoich ulubionych uczestnikach. Format pokazuje randkowe podboje, miłosne uniesienia Wyspiarzy w przyjemnej dla oka scenerii: piękna willa z ogrodem i basenem, bajkowe plenery. Nie brakuje też trudnych momentów w życiu uczestników – kryzysy, niedopowiedzenia, zazdrość, łzy rozpaczy, dramatyczne chwile – to wszystko jest elementem Love Island i za ten realizm okraszony upalnym słońcem, Polacy pokochali ten format.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zostać gwiazdą najgorętszego show w historii telewizji, przeżyć przygodę życia, zawalczyć o miłość i sławę, zgłoś się do „Love Island. Wyspa miłości”!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *