Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu THE OFFICE PL

Poranna kapuczina zrobiona, odpowiedzi na maile z ASAP-em w tytule odpisane, pierwsze calle odbębnione… Ale nie w Kropliczance. W siedleckiej siedzibie wodnego potentata znów wszystko wywraca się do góry nogami. To firma, która żyje własnymi zasadami. Który inny serial tak dobrze odzwierciedla absurdy polskiego biurowego życia? Po sukcesie dwóch pierwszych sezonów twórcy wrócili na plan i szykują kolejną dawkę oryginalnych i nie przejmujących się polityczną poprawnością żartów. Premiera trzeciej odsłony THE OFFICE PL już jesienią w CANAL+ online i na antenie CANAL+ PREMIUM.

Sprawdź godziny emisji serialu „The Office PL” w PROGRAMIE TV

Pierwszy w historii pomysł Patrycji, który ma sens, walka Michała o przetrwanie na stanowisku prezesa, zdrada dokonana przez najlepszego przyjaciela oraz wojna o serce Asi – pracowników Kropliczanki czekają duże zmiany, wyzwania i sytuacje, na które często jedyną reakcją może być facepalm. Dodatkowo „młody i dynamiczny” zespół powiększy się o dwa nowe etaty – w tych rolach Mateusz Król (KRYPTONIM POLSKA) i Małgorzata Gorol (ŚUBUK).

Za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentami wykonawczymi są Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z DGA Jake Vision. Producentkami ze strony CANAL+ Polska – Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM  w PROGRAMIE TV

Premiera trzeciego sezonu już jesienią w CANAL+ online i na antenie CANAL+ PREMIUM.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *